iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

WaterMinder

WaterMinder

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Su, hayatımızın vazgeçilmez içeceği, olmazsa olmazı, vücudumuzdaki tüm sistemlerin en önemli ihtiyacıdır. Yeterli miktarlarda alınmadığında başta sindirim sistemi bozuklukları, boşaltım sisteminde böbrek taşları ,sinir sisteminde zihinsel performansta azalma gibi daha birçok sağlık problemine neden olmaktadır. Peki günlük ne kadar almamız gerekiyor ve biz yeterince alıyor muyuz?

Bu sorularınız WaterMinder uygulamasıyla çözüm buluyor. Uygulamanın iki önemli bölümü var. Birincisi uygulama ağırlığınızı girdiğinizde size günlük almanız gereken su miktarını belirleyip içtiğiniz suyun miktarına eş ikonlara dokunduğunuzda günlük aldığınız suyun yüzdesini gösteriyor. Uygulamada 240 ml, 350 ml ve 350 ml bardak ve şişe ikonlarına ek olarak ben 330 ml ekledim.

Günlük aldığınız suyun yüzdesini ekranın en altındaki mavi bardan takip ediyorsunuz. Uygulamadan çıktığınızda uygulama ikonunda içtiğiniz suyun yüzdesini görebiliyorsunuz. WaterMinder in ikinci önemli bölümünde ise size su içmenizi hatırlatması var. Bunu bildirimler yoluyla istediğiniz saatlerde sesli ve görsel olarak yapıyor.

Uygulama menüsü sağ üstte bulunan kalp şeklindeki ana sayfa, geçmiş, ipuçları ve ayarlar bölümünden oluşuyor. Ayarlardan ağırlık birimini kg, hacim birimini ml seçebiliyorsunuz.İpuçlarında ise suyla ilgili faydalı bilgiler bulunuyor. Geçmiş bölümünde ise eski tarihli içtiğimiz su yüzdeleri ve miktarları bulunuyor. Hatalı miktar girdiğimizde buradan miktarı silebiliyoruz.

Sonuçta uygulama yapmanız gereken hayati öneme sahip bir eylemi size hatırlatıp bunu takip etmenizi sağlıyor. Ben çevremde çok su içen biri olarak bilinirim ama ben bile günün sonunda ancak almam gereken suyun % 87 sini içebilmişim. Özellikle ” ben suyu çok aramam, fazla su içmem ” diyenlerdenseniz bu uygulama hayatınızı kurtarabilir. Ana haber bültenlerinde bu aralar çare bulacak kanser kalmadığı için ” Sonunda bu da oldu. Böbrek taşını engelleyen uygulama yapıldı ” haberini duyarsanız şaşırmayın.

Artı Yanları

 • Universal
 • Görseller hoş, menü basit.
 • Hayat kurtarabilecek bir uygulama.

Eksi Yanları

 • Ücretsiz sürümü yok.
 • Türkçe dil seçeneği yok.
Eğer uygulamayı beğendiyseniz, aşağıdaki linki kullanarak cihazınıza indirebilirsiniz.

WaterMinder®


Fiyat:46.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
WaterMinder®
App Store oyları: (356 oy)
Desteklenen Diller: CS, Dutch, English, French, German, Hungarian, Italian, JA, KO, Polish, , Russian, ZH, Spanish, ZH, Turkish
Çıkış Tarihi: 19.07.2013
Boyut: 306.84 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, Watch4-Watch4, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  2 Yorumlar

  1. Artık ücretsiz. Bence yararlı bir uygulama değil. Zaten ic güdüsel olarak ne zaman su içmemiz gerekiyor biliyoruz

  2. Sacma

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>