iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Simpler Pro – Akıllı Kişi Yöneticisi

Simpler Pro – Akıllı Kişi Yöneticisi

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

App Store üzerindeki denediğim uygulamalar içinde Simpler Pro kadar benim hayatımı bu kadar kolaylaştıran ve rehber yönetimi konusunda beni bu kadar rahatlatan bir uygulama görmedim desem yeridir. Uygulamanın rehber yöretimi, grup oluşturma, toplu mesaj, mail gönderme, yedekleme, export etme gibi bir çok özelliği mevcut. Bana sorarsanız bu alandaki en kapsamlı ve İsviçre Çakısı misali yeteneklere sahip.

Uygulamanın toplu rehber kaydı silme, benzer ad ya da soyadda olan, benzer numara ya da rehber bilgisine sahip kayıtları bulup size gösteren ve istiğinizde bu kayıtları tek bir kayıt altında toplamanıza izin verme özelliği süper ötesi. Kısacası iOS cihazlarında (iPhone, iPad ve iPod touch) yüklü olarak gelen Kişiler uygulamasının yapamadığı bir çok şeyi kendi başına yapabiliyor. Özellikle rehber yönetimi konusunda aklınıza gelen bir çok işlemi yapma kabiliyetine sahip.

Ayrıca rehber kayıtlarını gruplar altında toplamanıza, toplu mesaj, toplu mail gönderme ya da oluşturduğunuz gruplara özel mail ya da mesaj gönderebilmenize ve de yedekleme ve export özelliği sayesinde rehber kayıtlarını bir kez daha güvenceye almanızı sağlıyor.

Kısacası iPhone’umda bir rehber uygulaması olsun ve diğer rehber uygulamalarını iptal edeyim ve sileyim diyorsanız bu uygulama sizin için biçilmiş kaftan. Paralı olması dezavantaj gibi dursa da yapabildiklerini göz önüne alınca parasının karşılığını fazlasıyla ödüyor. Uzun süredir kullanıyorum ve çok memnunum. Uygulamanın görebildiğim hiçbir sorununa rastlamadım. Şiddetle tavsiye ederim.

Artı Yanları

 • Rehber yönetimi adına aklınıza gelen bütün özellikleri bünyesinde barındırması
 • Grup oluşturma ve bu gruplara toplu mesaj ve mail gönderimi yapabilmesi
 • Renberdeki çakışmaları (yinelenen kayıtları) bulabilmesi
 • Yedekleme ve Export imkanı tanıması
 • Universal olması

Eksi Yanları

 • Paralı olması
Eğer uygulamayı beğendiyseniz, aşağıdaki linki kullanarak uygulamayı cihazınıza indirebilirsiniz.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  10 Yorumlar

  1. Bu tarz uygulamalar icin artik klise olmus bir soru soracagim. Uygulama rehber kayitlarimizi farkli bir alanda depolama saklama kopyalama gibi bir sey yapiyor mu. Yani server uzerinden uygulamanin sunuculariyla paylasmak gerekiyor mu. Guvenlik acisindan onemli bir konu. Zira ben mikrofon disinda hicbir seyi hicbir uygulama ile paylasmamaya ozen gosteriyorum. Tesekkurler.

   • Normalde bu tip uygulamalar sunucu kullanmazlar fakat garantisi yok tabii ki. Yani geliştiricisi rehberinizi alıp bir yandan da arka planda kendi sunucusuna atıyor olabilir. Atmadığından emin olmak için uygulamanın internet trafiğini incelemek lazım.

    Fakat böyle birşey yapacağını pek sanmam araştırıldığında hemen tespit edilebileceği için. Çünkü tespit edilirse Apple hesabını kapatır ve tüm uygulamalarını App Store’dan kaldırır. Uygulama geliştiricisi böyle bir risk almaz zaten uygulama satışından para kazandığı için.

    Fakat içiniz yine de rahat etsin istiyorsanız, benim bizzat kefil olduğum aşağıdaki linkteki rehber yedekleme uygulamasını kullanabilirsiniz. Tabii bana güveniyorsanız :)

    http://www.iphoneturkey.com/2011/07/my-contacts-backup-ile-adres-defterinizi-kolayca-yedekleyin.html

  2. Aynen ben de bu uygulamaya bayıldım. Ama hala istek listemde bir indirim falan gelir mi diye bekliyorum :)

  3. Hersey icin teşekkürler sunarım guzel sunumlar anlatımlar yardımcı olunacak ıfade uygulamalar yalnız bunun ucretsız olanları yokmu;)

   • Ücretsize düşünce uygulamamızın Fırsatlar bölümünden paylaşacağız merak etmeyin.

  4. Eksi yanları: paralı olması
   Gibi ibareleri artık kullanmasak. Cok bedavaci göstermiyor mu bizi? Programı yazanlar muhtemelen hayır işlemek amaçlı çalışmıyorlar ne de olsa

  5. bu uygulamayı kullanıyordum kaldırdım
   isimleri telefonları birbirine karıştırdı.

  6. sakın yinelenenleri otomatik birleştirmeyin, çok aptalca bir mantıkla adı ahmet olan herkesi, soyadına bakmazsızın birleştiriyor

  7. Simpler Pro uygulamasını satın aldım ancak arama yapmak için klavye yok yani numara yazıp arama yapabileceğim bir alan yok yada ben bulamadım.ayrıca numara engelleme özelliğini de bulamadım
   Var mı aydınlatacak biri…:)

  8. Merhaba,
   Toplu sms gönderebiliyor demişsiniz. Kişi sınırı var mı? Group SMS! Adlı programdaki gibi (programı bildiğinizi varsayarak) 20 şer kişilik gruplara parça parça mı gönderiyor? Şimdiden ilginiz ve bilginiz için teşekkürler.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>