iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Feed Me Oil 2

Feed Me Oil 2

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Geçtiğimiz yıllarda iPhone’umla ve iPad’imle uzun süre oynadığım ve “Bir an önce yeni güncelleme çıksın da yeni bölümler eklensin” diyerekten oynadığım nadir oyunlardan bir tanesi de Feed me Oil isimli oyundu. Bir çok popüler oyunda olduğu gibi geçtiğimiz günlerde Feed me Oil’in de  ikinci versiyona yayınlanınca kısa bir inceleme ile paylaşayım istedim.

Feed me Oil 2′de de oyunun temel mantığına sadık kalınmış. Yani bu oyunda da amacımız bir borudan/vanadan çıkan petrolü 200 birimlik bir hazneye toplamak. Bunun için de her bölümde bize farklı araçlar veriliyor. Bu araçları ne kadar az kullanırsak da her bir bölümü o kadar yüksek başarı oranı ile geçiyoruz

2 oyunun birincisinden en büyük farkı da grafikleri. Yeni oyunun grafikleri çok daha canlı ve renkli. Tabii yine ilginç ilginç temalar kullanmışlar her bir bölümde.

Oyunun zorluk derecesi de eskisi gibi, yani başlar oyunu hiç bilmeyenler için öğretici ve kolay bölümler bulunuyor. Fakat bölümler ilerledikçe zorlaşıyor. Tabii benim gibi ilk versiyonu oynamış oyunlar için çok zor olmuyor. Açıkçası bu yazıyı yazdığım sırada ben oyunun 45′er bölümlük ilk iki kısmını bitirmeme rağmen pek zorlanmadım, çoğu bölümü 3 yıldızla geçtim. Kalan 90 bölümün zorlamasını bekliyorum :)

Eğer bu tip oyunları seviyorsanız Feed Me Oil 2′yi mutlaka deneyin derim. Dilerseniz indirmeden önce aşağıdaki tanıtım videosuna da gözatabilirsiniz.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=d-dZtSaLxxg&w=560&h=315]

Artı Yanları

 • Çok değişik bir zeka oyunu
 • Oynaması oldukça zevkli
 • Grafikleri çok güzel

Eksi Yanları

 • İlk versiyonun tekrarı gibi olmuş bulmacalar açısından
 • Oyunun başında yaş sorması çok saçma olmuş (Yaşımızı girip Accept’e basmamız gerekiyor)
 • Fiyatı biraz pahalı gibi.
Eğer oyunu beğendiyseniz, aşağıdaki download linkini kullanarak App Store’dan indirebilirsiniz.

Feed Me Oil 2


Fiyat:8.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Feed Me Oil 2
App Store oyları: (16 oy)
Desteklenen Diller: English, French, German, Italian, JA, KO, , Russian, ZH, Spanish
Çıkış Tarihi: 02.01.2014
Boyut: 158.38 MB
Desteklenen Cihazlar: iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPhone6-iPhone6, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone5c-iPhone5c, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPad856-iPad856, iPad812-iPad812, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPhone7-iPhone7, iPadAir3-iPadAir3, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPhone11-iPhone11, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPad74-iPad74, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPadMini3-iPadMini3, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPad611-iPad611, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone6s-iPhone6s, iPad73-iPad73, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPadMini4-iPadMini4, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPad23G-iPad23G, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPhone4S-iPhone4S, iPadAir-iPadAir, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadAir2-iPadAir2, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPad71-iPad71, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhoneXR-iPhoneXR, iPadAir4-iPadAir4, iPad834-iPad834, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPad878-iPad878, iPad75-iPad75, iPadMini5-iPadMini5, iPhoneSE-iPhoneSE, iPad612-iPad612, iPad76-iPad76, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhone12-iPhone12, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadPro97-iPadPro97, iPhone5-iPhone5, iPhoneX-iPhoneX, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPad72-iPad72, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhone5s-iPhone5s, iPadPro-iPadPro, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadMini-iPadMini, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  4 Yorumlar

  1. Bu paraya değmez gibi.

  2. Oyun gerçekten çok güzel olmuş. Müzik ve grafikleri harika.Oyuna başlarken yaş soruyor olması gerçekten çok saçma. Umarım yeni bölümler eklenir. Sanırım grafiklerini bir türk yapmış.

  3. Çok para

  4. Bilgiler için teşekkürler.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>