iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

First Touch Soccer 2014

First Touch Soccer 2014

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Çoğu kişinin severek oynadığı Dream Leauge Soccer ve Score World Goals‘un geliştiricisi First Touch Games, yeni ve güzel bir oyuna daha imza attı.

Ana menüye girdiğimizde bir sürü oyun modu karşımıza çıkıyor. Ancak bazı modları oynayabilmek için VIP PASS’ınızın olması gerekiyor. 4000 coins ödeyerek VIP PASS satın alabilirsiniz. Benim tavsiyem kazandığınız coinslerinizi hiç harcamayın, VIP PASS için biriktirin. Yoksa uygulama içi alım yapmanız gerekir.

MANAGER MODE

Oyunun en önemli modu olan Manager Mode bize, FIFA Carrier Mode gibi bir menejerlik deneyimi sunuyor. En başta kendinize bir takım seçiyorsunuz. Daha sonra takımla maçlar yapıyor, çeşitli lig ve turnuvalara katılıyorsunuz. Bu arada takımınıza oyuncu transfer edebiliyor, oyuncularınızı geliştirebiliyor ve kulübünüzün finansal işleriyle ilgileniyorsunuz. Eğer başarılı olursanız daha iyi takımlarla sözleşme imzalayabiliyorsunuz.

QUICK MATCH

İstediğiniz iki takımı seçip öylesine maç yapabiliyorsunuz

TOURNAMENT MODE (VIP PASS GEREKİR)

İstediğiniz bir turnuvayı ve o turnuvadan bir takımı seçip oynayabiliyorsunuz.

STAR PLAYER MATCH (VIP PASS GEREKİR)

Star player match, başka hiçbir futbol oyununda olmayan bir mod. Burada takımı değil sadece bir oyuncuyu oynatıyorsunuz. Maç sonunda performansınıza göre 10 üzerinden puan alıyorsunuz.

TRAINING MODE

İstediğiniz bir takımı seçip antrenman yapabiliyorsunuz. Benim tavsiyem manager mode’deki takımınızı seçmeniz. Bu sayede oyuncularınızı ve takımızı daha iyi tanıyabilirsiniz.

Bir de Multiplayer modu var ama şu anda aktif değil. Oyun Modları bunlardan oluşuyor. Şimdi oyunun süper bir özelliğiniz anlatalım.

EDITING GAME DATA

Oyundaki tüm liglerin, takımların, futbolcuların ismini, takımların logosunu ve forma renklerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kendi oyununuzu yaratmak gibi bir şey… Ne yazık ki bu özelliği kullanmak için de VIP PASS Gerekiyor.

First Touch Soccer 2014 Oyununu yüklenmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Nasıl olsa bedava olduğu için beğenmezseniz silersiniz. Ama ben öyle bir şey olacağını sanmıyorum :)

Artı Yanları

 • Manager Mode’nin gelişmiş olması
 • Türk takımlarının ve oyuncularının olması
 • Çeşitli oyun modları olması
 • Attığınız golleri kaydedebilmeniz
 • Ücretsiz Olması
 • Universal olması (iPhone ve iPad uyumlu)

Eksi Yanları

 • Türkçe Dil Seçeneğinin Olmaması
 • Bazı Oyun Modlarını kullanmak için VIP pass istemesi
 • Oyun yeni çıktığı için zaman zaman hataların olması


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  2 Yorumlar

  1. First Touch Games futbol oyunları konusunda gittikçe gelişiyor ki mobil oyunlarda PES serisinin piyasadan çekilmesinden sonra pasta daha az parçaya bölünmeye başladı.Birkaç büyük firma dışında pekte bu derecede oyun yapan yok.First Touch Games Türkçe dil desteği eklese ülkemizde daha çok oynayan olur ancak geliştiricilerine attığım mailin cevabında böyle bir planları olmadıklarını söylediler.Bakalım ileride neler olacak…

  2. Oyun getçekteb çok güzel ilk çıktığı zaman hemen indirmiştim ve severek oynuyorum fakat manager mode da hep en düşük seviyedeki ve hiç değişmeyen takımlar var akıllıca oynanmazsa insanın çok çabuk vazgeçebilceği bir halde bu eksiklik bence ama onun haricinde gerçekten şahane bir oyun.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>