iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Joining Hands

Joining Hands

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Farklı oynanış tarzına sahip bulmaca oyunları iyi bir senaryo ve karakterlerle desteklenirse gerçekten oynamaya değer oluyorlar. Her ne kadar tüm bölümleri bittikten sonra silinmekten kurtulamasalar da, zaman geçirmek için bir hayli idealler. Joining Hands de bu tarzdaki oyunlardan biri.

Joining Hands’in oynanış mantığı oldukça basit. Ufak canavarlarımızın el ele tutuşup birbirlerine bağlanmaları gerekiyor. Bu konuda biz devreye giriyoruz. Altıgenlerden olmuş bir alanda, içinde yıldızın olduğu altıgeninde dahil olduğu bir alanda canavarlarımızın el ele tutuşmasını sağlıyoruz. Tabii bu işlem anlattığım kadar kolay olmuyor. Hiçbir canavarımızın elinin boşta kalmaması gerekiyor. Bazı canavarlar birden çok ele sahip olduğu için. Koyulacağı yerin doğru belirlenmesi gerekiyor. Canavarlarımıza el ele tutuşmamışken yüzleri asık ve üzgün bir ifadeye sahipken el ele tutuştuklarında birden canlanıp mutlu olmaları gibi bir animasyonda eklenmiş. Bu da oldukça hoş bir ayrıntı olmuş.

Baştan sona doğru bölümler zorlaşıyor. İlk bölümleri geçmek bir hayli kolay olurken, bölümler ilerledikçe bölüm geçme zorluğu artıyor. Birçok bölüm içeren bölüm paketlerimizin her birini bitirdiğimizde oyunumuza yeni bir yenilik katılıyor. Mesela kolaylıkla el ele tutuşabilen canavarlarımıza ikinci bölüm paketinde sadece iki eli olan ve ellerini kıpırdamayan şişman canavarlar katılıyor. Bu yüzden el ele tutuşturma planımızı yaparken şişman canavarları da işin içine katmamız gerekiyor. Bunun yanında bölümler ilerledikçe de altıgenlerin içinde çeşitli engeller ile karşılaşıyoruz.

Ayrıca her yeni açılan canavarların ana oyun ekranında gözükmesi, bölüm sonlarında bölüm paketinin neresinde olduğumuzu gösteren ibre gibi ufak ayrıntılarda düşünülmüş. Fakat oyunun kötü bir yani bölüm atlayamamız. Eğer bir bölümde takılırsanız, geçmek için üzerinde fazlaca zaman harcayıp geçmekten başka şansınız kalmıyor :)

Şu sıralar zaman geçirecek oyunlar arıyorsanız, Joining Hands işinizi kessinlikle görecektir. Her ne kadar 3,59 TL gibi biraz yüksek sayılacak bir fiyata sahip olsa da.  Bölüm sayısının çok fazla olması ve uygulama içi satın alım gibi şeylerin olmamasından dolayı alınıp oynayabilecek bir oyun.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=PrmN8AJBiZ8&w=560&h=315]

Artı Yanları

 • Yaratıcı ve özgün oynanış tarzı.
 • Karakterlerin ayrıntılarına önem verilmiş. Bu da alınan görsel zevki artırıyor.
 • Bölüm sayıları fazla
 • Universal (iPhone ve iPad uyumlu)
 • Uygulama içi satın alınım yok. Yani oyunu satın aldıktan sonra ekstra bir şeyler satın almaya mecbur bırakılmıyorsunuz.

Eksi Yanları

 • Bir bölümde takıldığımızda o bölümü atlama şansına sahip değiliz.
 • Oyun bir hayli sade. Bölüm geçmekten başka ekstra bir şeyler sunmuyor. (Oyunu daha zevkli hale getirecek özellikler.).
 • Bu tür oyunlar için biraz pahalı sayılabilir.

Joining Hands


Fiyat:27.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Joining Hands
App Store oyları: (5 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 07.06.2011
Boyut: 47.27 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhoneSE-iPhoneSE, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPhoneXR-iPhoneXR, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPhone6-iPhone6, iPad74-iPad74, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadPro-iPadPro, iPhone5-iPhone5, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPhone4S-iPhone4S, iPadMini-iPadMini, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPad611-iPad611, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPadAir2-iPadAir2, iPadMini5-iPadMini5, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadAir3-iPadAir3, iPhone12-iPhone12, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPad834-iPad834, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPad72-iPad72, iPad812-iPad812, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPhone6s-iPhone6s, iPadPro97-iPadPro97, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPad71-iPad71, iPadAir-iPadAir, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPhone5c-iPhone5c, iPad23G-iPad23G, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad73-iPad73, iPhone5s-iPhone5s, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPad76-iPad76, iPadMini4G-iPadMini4G, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPad612-iPad612, iPhoneXS-iPhoneXS, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone11-iPhone11, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPad75-iPad75, iPhone7-iPhone7, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadAir4-iPadAir4, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPhone8-iPhone8, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPad878-iPad878, iPhoneX-iPhoneX, iPad856-iPad856, iPadMini3-iPadMini3, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>