iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Countdown+++

Countdown+++

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Countdown+++, ‘Thomas Tsopanakis’ tarafından geliştirilmiş ve de iPhone, iPod touch ve iPad’lere uyumlu bir geri sayım uygulamasıdır. Buna benzer diğer uygulamalara göre pek popüler olmasa bile size ihtiyacınızdan fazlasını sunuyor. Bu uygulama ile sizin için önemli (doğum günü, yıldönümü, vs. gibi) bazı olaylara ne kadar kaldığını tek bir ekrandan kolayca takip edebilirsiniz.

Uygulamanın en sevdiğim özelliği geri sayımda kalan günleri uygulamanın ikonunda “badge” olarak gösteriyor olabilmesi. Bu sayede uygulamayı hiç açmadan  kalan günü görebiliyoruz aşağıdaki örnek ekran görüntüsünde olduğu gibi:

Uygulama ana ekranındayken sağ üst köşedeki “New Event” butonuna tıklayarak buradan yeni etkinlik, yani geri sayım oluşturabilirsiniz. Bu ekranda da sırasıyla:

 • Geri sayım yapacağınız tarihi seçebilir,
 • Ayrıca saatini de bu geri sayıma ekleyebilir,
 • Uyarı almak için alarm kurabilir,
 • Geri sayım temanız için renk seçebilir,
 • Son olarak da ekranı aşağı kaydırıp “Add event” butonuna tıklayarak geri sayımınızı ekleyebilirsiniz.

Uygulamanın Ayarlar ekranı da oldukça basit. Bu ekranda da:

 • Geriye kalan süreyi tam zamanıyla ya da sadece günüyle gösterebilir,
 • Geri sayımları alfabetik ve güncel bakımından sıralayabilir,
 • Uygulamanın size sunduğu arkaplanlardan seçebilir,
 • Geri sayımı biten etkinliklerde eksiye doğru sayım ya da “Done” yazısını seçebilir,
 • Red Badge icon seçeneğinden yazının başında belirttiğim gibi uygulamaya giriş yapmaksızın seçtiğiniz bir geri sayımı ana ekranınızda göstermek mümkün.

Artı Yanları

 • Birden çok geri sayım ekleyebiliyoruz.
 • O güne ne kadar süre kaldığını ana ekrandan da takip edebiliyoruz.
 • Universal (iPhone ve iPad uyumlu)

Eksi Yanları

 • Türkçe dil seçeneği mevcut değil. (Gerçi çok gerekli olmuyor uygulamayı çözmek için)

Eğer uygulamayı beğendiyseniz ve böyle bir uygulamaya ihtiyacınız varsa aşağıdaki linki kullanarak App Store’dan indirebilirsiniz.

Countdown+++


Fiyat:8.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Countdown+++
App Store oyları: (13 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 05.11.2012
Boyut: 6.28 MB
Desteklenen Cihazlar: iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhone7-iPhone7, iPhoneXR-iPhoneXR, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone8-iPhone8, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPhoneX-iPhoneX, iPadPro-iPadPro, iPad878-iPad878, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPad73-iPad73, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPhone5c-iPhone5c, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPad75-iPad75, iPadPro97-iPadPro97, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPhone4S-iPhone4S, iPadAir2-iPadAir2, iPad612-iPad612, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPhone5-iPhone5, iPadAir3-iPadAir3, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPad611-iPad611, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPad856-iPad856, iPhone12-iPhone12, iPadMini5-iPadMini5, iPad74-iPad74, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPad812-iPad812, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPadMini4-iPadMini4, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPad834-iPad834, iPad23G-iPad23G, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone6s-iPhone6s, iPadAir4-iPadAir4, iPad76-iPad76, iPhone6-iPhone6, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone11-iPhone11, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadMini-iPadMini

 

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  2 Yorumlar

  1. Elinize sağlık Salih Bey.

  2. bir tek benim gibi askerde olanların işine yarar;))

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>