iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Angry Birds Friends

Angry Birds Friends

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Rovio’nun efsane oyunu Angry Birds’in yeni oyunu ”Angry Birds Friends” App Store’daki yerini aldı. Oynanışlık bakımından daha önceki Angry Birds’lerden çok bir fark içermeyen Angry Birds Friends sosyal ağ entegrasyonu üzerine kurulmuş durumda. Bölüm sonları elde ettiğimiz skorlar arkadaşlarımız skorlarıyla karşılaştırılıp bir sıraya outuruyor. Bu sayede oyunu oynayan arkadaşlarınızla bir rekabete girmiş oluyorsunuz.

Angry Birds Friends diğer Angry Birds oyunlarına karşın ücretsiz olarak sunulsa da, uygulama için satın alımlar oldukça fazla ön plana çıkarılmış durumda. Ayrıca oyunu oynayabileniz için Facebook hesabınızla giriş yapmanız şart koşulmuş.

Kuş altını diyebileceğimiz yeni bir oyun içi para türü de oyuna eklenmiş durumda. Kuş altınlarıyla size bölümleri çok daha kolay şekilde geçirebilecek şeyler alabiliyorsunuz. Her bölüm sonunda da yaptığınız skor ile orantılı olarak kuş altını kazanıyorsunuz. Gelen kuş altınlarının genelde bir hayli düşük olduğunu söylememde fayda var. Oyuna gündelik olarak girersekte kuş altını toplayabiliyoruz.

Angry Birds Friends’in diğer bir özelliğide turnuva modunda bir haftada yalnızca 6 bölüm oynayabilmeniz. Eğer bu 6 bölümü çabucak bitirirseniz, bir sonraki haftayı beklemek zorunda kalabiliyorsunuz. Turnuva bölümlerini bitirenler için pratik modu altında birkaç bölüm daha bulunuyor, fakat bölümlerin sayısı çok az. Rovio her hafta yeni bölümler geleceğinide belirtmiş. Eğer tüm turnuva bölümlerini bitirirseniz, size az skor yaptığınız bölümleri tekrar oynayıp, arkadaşlarınızın erişemeyeceği skorlar yapmanızı öneriyorum :)

Son olarak söylemek gerekirse Angry Birds Friends, bize klasik Angry Birds tadını bir hayli veriyor. Bunun yanında da arkadaşlarınızla gireceğiniz rekabet duygusunuda hissetmenizi sağlayacaktır. Eğer şuana kadar hiç Angry Birds oynamadıysanız daha önceki Angry Birds incelemelerine bakmanızda da fayda var.

Artı Yanları

 • Facebook bağlantısı ile arkadaşlarınızla yarışabiliyorsunuz.
 • Ücretsiz.
 • Universal.

Eksi Yanları

 • Oynayabileceğiniz bölümlerin sayısı az.
 • Sadece Facebook ile giriş mümkün.
 • Uygulama içi satın alımların oyuna etkisi büyük.

Angry Birds Friends


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Angry Birds Friends
App Store oyları: (2175 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 02.05.2013
Boyut: 239.18 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5-iPhone5, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>