iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Beer Pong Trick

Beer Pong Trick

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Beer Pong Trick, bir pinpon topunu bir teneke kutunun içine atmak mantığı ile ilerliyor. Ancak oyunda ilerledikçe kulağa oldukça kolay gelen bu eğlenceli oyunun sınırları zorladığını göreceksiniz.

Öncelikle çok hırslı arkadaşlara önerim oyundan uzak durmaları :) Çünkü oyun ilerledikçe geçilmesi imkansız bir hal alıyor. Oyunumuz toplamda 3 devre ve her devrede yer alan ve içerisinde 21 bölüm bulunan kısımlardan oluşuyor. Bu şekilde baktığımızda takribi 190 bölümü ihtiva eden ve fazlasıyla tatminkar bir oyundan söz ediyoruz.

Oyunu deneyecek arkadaşlara nacizane önerim sesli oynamalarıdır çünkü pinpon topunun çıkardığı seslerin çok gerçekçi oluşu sizi daha fazla oyuna bağlayacaktır. Oyundaki hassasiyet son derece mükemmel olması nedeniyle pinpon topumuza istediğimiz hızda hakim olup yön verebiliyoruz. Diyelim ki ilk denememiz başarısız oldu, başarısız denememizde topumuzu hangi rotadan atmışsak çizgi halinde belirip bize bir önceki atışımıza kıyasla yeni atışımızı yapmamızı sağlıyor.

Bölümleri geçtikçe bir süre sonra hareketli platformlar karşımıza çıkıyor. Bu da yetmezmiş gibi birden fazla topu hiç hata yapmadan tek bölümde hedefe atmamız isteniyor. Tüm bunlar ele alındığında oyun fazlasıyla zekayı zorluyor ve yukarıda da belirttiğim gibi hırs yaptırıyor. Bu da oyunu bence indirilmeye değer kılıyor. Oyunda bulunan 3 devreden herhangi birisi ile başlanabilir. Ancak ben sırayı bozmadım ve bir haftaya yakın bir süredir 2. Devrenin 6. Part’ının , 15. bölümünde takılmış olarak bekliyorum ve geçemiyorum :)

Oyunu denemek isteyen arkadaşlarımız oyunu App Store’dan ücretsiz olarak indirebilir. Oyunun ücretsiz oluşu, stabil çalışması, 200’e yakın bölümü oluşu ve en önemlisi kendisini tekrarlamaması bu oyunu indirmeye değer kılıyor.

Artı Yanları

 • Ücretsiz oluşu ve stabil çalışması
 • Kontrol yeteneklerinin tatminkar olması
 • Fazlasıyla bölümü ihtiva etmesi
 • Oyunun kendini tekrarlamıyor olması
 • Hem iPad hem de iPhone için tasarlanmış olması

Eksi Yanları

 • Belli bir notadan sonra fazlasıyla hırs yaptırması
 • Türkçe dil seçeneğinin olmaması

Beer Pong Trick


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Beer Pong Trick
App Store oyları: (46 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 29.03.2012
Boyut: 40.12 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, Watch4-Watch4, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, Watch5-Watch5, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, WatchSE-WatchSE, WatchSECellular-WatchSECellular, Watch6-Watch6, Watch6Cellular-Watch6Cellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  5 Yorumlar

  1. Gercekten guzel bir paylaşım insan elinden bırakamıyor boyle guzel paylaşımların devamını bekleriz

  2. Teşekkürler guzel ve çocukluğumuzu hatırlatan oyunlar tanıtıyorsunuz.

   • Evet hepimiz yâd ediyoruz bu vesileyle o günleri Timur Bey, ben teşekkür ederim bu arada. :)

  3. Oyuna çok hırslandım nerdeyse telefonu kıracaktım :)
   Teşekkürler yzaı için :)

   • Ben teşekkür ederim Aman sakin olun :) İyi oyunlar ;)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>