iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Super Hexagon

Super Hexagon

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

İlk Apple cihazımı almadan önce bilgisayarda Super Meat Boy adlı bir oyun oynamıştım. O oyundan sonra Apple’ın imkansız oyunlar kategorisiyle karşılaştım ve Super Hexagon’u indirdim. Hakikaten de oyun imkansız sıfatına uygun bir oyun.

Yapmanız gereken tek bir şey var. O da altıgenin etrafındaki küçük üçgenin engellere çarpmamasını sağlamak. Çok kolay gözüküyor değil mi? Ama hiçbir şey göründüğü gibi değil. Oyunda üç ana seviye var başlangıçta: ”Hexagon, Hexagoner, Hexagonest” Eğer bu üç seviyeden herhangi birinden 60 saniye ve üzerinde bir süre dayanabilirseniz bu seviyelerin bir üst basamağı açılıyor. Mesela Hexagonest seviyesinde 61 saniye yaptınız. O zaman Hyper Hexagonest seviyesi açılıyor ki bu seviye oyunda ulaşabileceğiniz en zor seviye :)


Özet olarak Super Hexagon, sizin sabrınızı ve el-göz koordinasyonuzu deneyen ve oldukça basit bir mantıkla oluşturulmuş bir oyun.

Artı Yanları

 • Müzikler eski atari müziklerini andırıyor. Bence şahane.
 • Universal
 • Hemen herkesin oynamakta zorluk çekmeyeceği türden bir oyun.

Eksi Yanları

 • Maalesef ücretli.
 • Sinir katsayınızı arttırabilir.

Super Hexagon


Fiyat:27.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Super Hexagon
App Store oyları: (151 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 31.08.2012
Boyut: 34.16 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  4 Yorumlar

  1. Bu oyun tarzi daha kaliteli ucretsiz oyun varken burada kalitesiz ve ucretli ustelik eski atari oyunlari muzigi oldugu icin arti puan verdiginiz bir oyun incelemesini saskinlikla inceledim :) .

   • Muzaffer bey,
    Oyunun kalitesi kişiden kişiye göre değişebilir.Hem aynı zamanda oyunun incelemesini yapan yabancı ve türk sitelere de bakmanızı öneririm kalitesiz demeden önce. Atari oyunlarının müziği olması bence güzel ve artı bir durumdur. Ve ben bu oyunu aldığımda fiyatı 1.79 TL idi. Çok da pahalı değil bence.

    Yorumunuz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

  2. Uzun zamandır hiç bir oyunda bu kadar eğlenmemiştim..
   Ama eksi olarak aşırı zor yapmışlar. Oyunu yarı yarıya kolaylaştırsalarmış çok daha iyi olabilirmiş..
   (Sadece en kolay versiyonunda oynuyorum :) 60,küsür yapmıştım :) )

   • Bir süre sonra gözünüz alışır merak etmeyin :-)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>