iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Super Tank Battle

Super Tank Battle

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Bu sefer sizlerle paylaşacağım oyun; akıllı telefonların esamesinin bile okunmadığı, bilgisayarların yaygınlaşmadığı, seksenlerin sonu ve doksanların başına damgasını vuran Atari oyunlarından. Tank 1990 adlı güzide oyun :)

Yaşı 30′ların üstü olup da oyunu herhalde bilmeyeniniz yoktur. Ama yine de yaş olarak daha küçük kullanıcılarımız ve unutmuş olanlar için açıklamakta fayda görüyorum. Oyun kendi kalemizi korumak gibi çok basit bir mantığa dayanıyor. Oyunda kalemizi diğer tanklardan korumamız lazım. Bunun için diğer tankları sürekli imha etmemiz şart. Bunu belli bir süre devam ettirirsek oyunda bir sonraki level açılmış oluyor.

Kontrol de tıpkı fiziksel joistiklerde olduğu gibi, cihazımızın sol tarafında beliren sanal joistik ile yön, ve sağ tarafında bulunan buton ile de tankımızı ateşlememiz sağlanıyor. Her ne kadar fiziksel joyistiklerin tadını vermese de kullanım açısından gayet başarılı ve belirtmeden geçemeyeceğim bir diğer konu ise oyundaki sesler orijinali ile birebir aynı, ses açıkken oynamanız özellikle tavsiyemdir benim çok hoşuma gitti. Son güncelleme ile beraber oyunda 200 tane farklı level (maps) mevcut hale gelmiştir. Yine oyunumuzda 5 zorluk seviyesinden kendimize uygun olanı seçebiliyoruz.

Sıper Tank Battle ücretli bir oyun. Uygulamayı deneyebilmeniz için de  maalesef herhangi bir bedava sürümü bulunmuyor. Nostaljiyi yâd etmek isterseniz, uygulama App Store’da sizi bekliyor. :)

Artı Yanları

 • Oyun kolay bir kullanıma sahip
 • Sesleri Atari sürümü ile birebir aynı

Eksi Yanları

 • Fiyatının biraz pahalı olması
 • Türkçe dil seçeneğinin bulunmaması

Super Tank Battle - myCityArmy


Fiyat:27.99 TRY


Super Tank Battle - myCityArmy
App Store oyları: (64 oy)
Desteklenen Diller: English, ZH, ZH
Çıkış Tarihi: 10.05.2012
Boyut: 76.99 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  3 Yorumlar

  1. Cocukluğumun favorı atarı oyunu appstore cıkması gozlerımı yasarttı

  2. Atari güzelliğine sahip bir oyun

  3. Şu anda ücretsiz sömürün :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>