iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Fragmanlar

Fragmanlar

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Yerli veya yabancı dizi izliyorsanız, takip ettiğiniz dizinin bir sonraki bölümünde ne olacağını merak ettiğiniz oluyordur. Dizinin gelecek bölümünün fragmanına televizyonda da pek rastlayamıyorsanız, şimdi tanıtacağım “Fragmanlar” tam size göre. Fragmanlar, yerli ve yabancı dizilerin yeni bölümlerinin fragmanlarını izleyebileceğiniz bir uygulama. Sadece fragmanları değil, son sahnelerini de izleyebiliyoruz. Ama bu durum tüm diziler için geçerli olmuyor.

 

Fragmanlar’la ayrıca vizyondaki filmlerin veya “TV’de bugün” ile o gün televizyonda olan filmlerinde fragmanlarını izleyebiliyoruz. Beğendiğimiz dizilerin veya filmlere yorum yapma veya yazılan yorumları da okuma şansına sahibiz. Bu özellik bilmediğiniz filmlerde oldukça işinize yarayabilir.

 

Filmlerde oynayan kişileri ve ne zaman yayınlandıklarını da öğrenebiliyoruz. Basit bir tasarım kullanıldığından tüm bunları hızlıca yapabiliyoruz. Takip ettiğimiz dizilere, içinde barındırdığı arama motoru ile ulaşabiliyoruz.

 

Yabancı dizilerin fragmanlarında Türkçe dublaj veya Türkçe altyazı bulunmuyor. Bu sorun uygulamanın önemli bir eksiği diyebilirim. Bunun haricinde yerli dizilerin yeni bölümlerinin hangi kanalda, saat kaçta ve hangi gün gibi bilgilerde yer alması oldukça iyi.

 

Uygulamanında isminden anlaşılacağı gibi Fragmanlar tamamen yerli ve yabancı dizilerin, filmlerin yeni bölümlerinin fragmanlarını izlemeye yarıyor. Eğer takip ettiğiniz dizi var ise Fragmanlar, bir sonraki bölümde ne olacağı merağını gidermenize yarayacaktır :)

Artı Yanları

 • Güncel olarak yerli, yabancı film ve dizilerin fragmanlarını izleyebiliyoruz.
 • Sadece fragmanları değil, ne zaman, hangi kanalda, hangi gün olduğu gibi bilgileri de öğrenebiliyoruz.
 • ”TV’de bugün” özelliği ile o gün televizyonda neler olduğunu görebiliyoruz.
 • Universal.
 • Ücretsiz

Eksi Yanları

 • Yabancı dizilerin fragmanlarında Türkçe altyazı veya Türkçe dublaj bulunmuyor.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>