iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Liqua Pop

Liqua Pop

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Oyun dünyasının popular isimlerinden EA Games’in pek de popular olmayan ama oynaması oldukça zevkli olan Liqua Pop’u sizlere tanıtacağım. Oyunda baloncuklar içine sıkışmış uğur böceklerimizi kurtarma görevini üstleniyoruz. Uğur böceklerini balonlarda dışarı çıkarabilmemiz için balonu patlatmamız gerekiyor. Patlatma işlemini ise aynı renkte olan balonları birleştiriyoruz, balonumuz büyüyor ardından patlıyor ve uğur böceğimiz özgürlüğüne kavuşmuş oluyor.

Ayrıca uğur böceklerimizi kurtarırken, ekranımızın hepsinin balonlarla dolmamasına dikkat etmemiz gerekiyor. Aksi taktirde bölümü kaybedebiliyoruz. Balonların patlamak üzere olduğunu birleştirdiğimiz balonlardan sonra etrafında oluşan çarktan anlıyabiliyoruz. Balonların içinde birçok uğur böceği mevcut.

Uğur böceklerinin farklarını balon patladıktan sonra görebiliyoruz. Mesela bir uğur böceği patladığında patladığı balonun rengini etrafındaki balonlara veriyor. Bu sayede etraftaki balonları patlatıp, bölüm sonuna biraz daha yaklaşırken hemde yeni balonların gelmesi için yer açmış oluyoruz. Balonlar patlarken birazcık zaman geçiyor fakat hemen o an patlatmamız gerekirse 2 parmağımızla balona elleyerek anında patlatabiliyoruz.

Balonların elastikliğinin oyuna da yansımasıyla harika bir görsellik ortaya çıkıyor, bu da oynarken oldukça zevk almanızı sağlıyor. Liqua Pop’da normal oyun modu hariç iki oyun modu daha mevcut. Bu normal mod bittiğinde oyundan sıkılmamızı sağlayacaktır :)

Artı Yanları

 • Balonların ve renklerin verdiği etkileyici atmosfer.
 • Universal.
 • Basit oynanışlık.

Eksi Yanları

 • Türkçe dil desteği bulunmuyor.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>