iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Extreme Road Trip 2

Extreme Road Trip 2

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Extreme Road Trip 2 son derece basit ve bir o kadar da eğlenceli bir yarış oyunu. Extreme Road Trip 2’de herhangibi biriyle yarışmıyoruz. Amacımız arabamızla gidebileceğimiz en uzak noktaya gitmek. Fakat bu hiç de kolay olmuyor. Çünkü aracımızla sürerken engeller, zorlu rampalar ve en önemlisi yakıt sorunu gibi sorunlar bekliyor.

Eğer bölüm içerisinde yakıtımız biterse arabamız dururuyor ve yarış bizim için bitmiş oluyor. Fakat bölüm içinde altın ve bezin varilleri toplayabiliyoruz.Bu sayede aracımız biraz daha bezin dolup daha ileriye götürebiliyor bizi.Altın ile ise yeni arabalar veya olan arabamızı güçlendirebiliyoruz.Bu sayede daha yüksek rekorlar yapmanın kapısını arayabiliriz.


Dikkat etmemiz gereken diğer bir konuda arabamızın takla atmaması, eğer takla atarsa maalesef arabamız patlıyor ve bu da yarışın sonu oluyor. Ayrıca bölüm içinde oynarken bizi çok ileri zıplatan cisimlerde oluyor. Eğer rampalarda ve bu zıplatıcılardan sonra arabamızın dengesi bozulursa, sağ ve sol butonlarımızla arabamızı dengede tutmak için çalışmamız gerekiyor.

Oyunda bölüm sistemi de mevcut. Yaptığımız yarışlarda bize verilen ufak görevleri tamamlayarak ve bölüm sonu iyi metrelere ulaşarak seviyemizi arttırabiliyoruz. Her yeni seviye için bölüm içinde aracımızı hızlandıracak nitro tarzında şeyler kazanıyoruz. Yarışabileceğimiz birçok mekan mevcut fakat bunları kendimiz seçmiyoruz, rastgele geliyor.


Son olarak oyunun kısa bir özetini çıkarırsam, bu tür oyunlar genelde çok basit oluyorlar ama bağımlılık yarattıklarıda bir gerçek. Ücretsiz olmasının da verdiği avantajlar bir göz atmanızı öneriyorum. Zaman geçirmek için ideal olduğunu da belirtmeliyim :)

Artı Yanları

 • Ücretsiz.
 • Universal.
 • Yarışabileceğimiz birçok araç var ve bunları geliştirebiliyoruz.
 • Oyun basit olmasına rağmen oldukça sürükleyici.

Eksi Yanları

 • Oyunun henüz kötü bir yanını görmedim :)

Extreme Road Trip 2


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Extreme Road Trip 2
App Store oyları: (9 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 02.11.2012
Boyut: 149.3 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  3 Yorumlar

  1. Kusura bakma ama çok özensiz ve yaniltici bir inceleme olmuş:

   1- takla atinca araba patlamiyor, sadece yere tabani haricinde carpinca patliyor
   2- ufak dedigin gorevler oyun ilerledikce hayli zorlu bir hal aliyor
   3- sadece altin dedigin ‘coin’ degil kagit para da kazaniyorsun ve bu paralarla da arac satin aliyosun
   4- oyunun en onemli kisimlarindan olan ‘overdrive’ ozelliginden bahsetmemissin bile

   simdilik bu kadar ekliyorum, ve bu sitede daha detayli ve ozenli oyun incelemeleri gormek istiyorum

   • Yorumlar için teşekkürler Engin Bey.

    Biliyorsunuz bu sitede sizlerden gelen incelemeleri yayınlıyoruz. Siz de beğendiğiniz oyunlar ile ilgili inceleme paylaşmak ister misiniz?

    http://www.iphoneturkey.biz/inceleme-gonder

  2. Arkadaşlar nereye yazacağımı bilemediğim için buraya yazıyorum. 25pp ile jailbreak yapmadan istediğiz uygulamayı atabiliyormuşuz ben denemedim ama bilen varsa bu nasıl oluyor.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>