iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Dakick

Dakick

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Sanırsam vizyonda olan veya televizyonda yayınlanacak bir filmı görüp bunu izlemeliyim deyip fakat yoğun hayat temposu arasında unutarak filmi kaçırma durumu başınıza gelmiştir. Bu durum diğer şeyler içinde geçerli; fuarlar, etkinlikler, konserler vb. gibi şeyler. Dakick hem bu tür şeyleri kaçırmamamıza yarayan hemde hoşumuza gidecek etkinliklerden haberdar olmanızı sağlayan bir uygulama.

Dakick’in asıl işlevi bize ilerliyen günlerde ne gibi etkinliklerin düzenleneceğini göstermek. Ayrıca nerede olduğunu ve etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi de veriyor. Biz hoşumuza giden etkinliklere “Katılabilirim” dedikten sonra bize etkinliğin yaklaştığı bir tarihte terkar haber veriyor. Bu sayede etkinliği unutmamış ve kaçırmamış oluyoruz. İstersek bize olan etkinlikleri günlük veya haftalık bildirim olarak gösteriyor. Ayrıca takip ettiğimiz sanatçıların nerede ne zaman konserleri olduğunuda görmemiz mümkün.

Dakick’i tam anlamıyla kullanmanız için ufak bir hesap açma işlemi yapmanız gerekiyor. Arzu ederseniz Twitter veya Facebook hesabınızı kullanarak da giriş yapmanız mümkün. Dakick kendi takviminde “Katılabilirim” dediğiniz tüm şeyleri göstererek hepsine birden göz atabilirsiniz. Bu sayede o ayda veya haftada gitmek istediğiniz ne gibi etkinlikler var haberdar olabilirsiniz.

Yakında gitmeyi düşündüğüm 31. Uluslararası Kitap İstanbul Kitap Fuar’ını unutmuştum fakat Dakick’de görünce hatırladım :) Umarım benim başıma geldiği gibi sizinde bu tür sevdiğiniz etkinlikleri hatırlamanıza yarar. Sadece etkinlikler değil yazının başındada dediğim gibi televizyonda yayınlanacak filmleri ve programları Dakick ile öğrenebilir ve kendisinden size istediklerinizi hatırlatmasını isteyebilirsiniz.

İzlemek istediğiniz yada gitmek istediğiniz şeyleri unutmaktan sıkıldıysanız. Dakick işinizi görecektir.

Artı Yanları

 • Etkinliklerin güncel tutulması.
 • Kolay ve basit kullanımı.
 • Ücretsiz.
 • Türkçe dil desteği var.
 • Twitter ve Facebook gibi sosyal ağ hesaplarımızla programa giriş yapabilmemiz.

Eksi Yanları

 • Malesef iPad’e uyumlu değil.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

Detaylı bilgi için : http://www.dakick.com

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  2 Yorumlar

  1. Düşünce güzel ama programda bazı hatalar var.
   Ör: Ayarlarım sayfasında Adınızı yazdıktan sonra klavye kaybolmuyor. Sonrasında Doğum Tarihi sahasına geçince, DatePicker klavyenin altında kalıyor. Güncelle Düğmesine ulaşmak zulüm oluyor…

   Takip Et sayfasında filtreleme yapmak istediğimizde sadece 1 adet kategori seçebiliyoruz…

   Umarım hızla gelişir, daha kullanışlı olur…

  2. Teşekkürler yorumlar için.

   Şimdi inceledim söylediklerinizi.
   Adınızı yazdıktan sonra klavyede geç tuşu var ona basarsanız klavye kaybolur. Doğum tarihine basıp sonra tekrar ad kısmına basınca dediğiniz gibi üst üste geliyor. Onu ilk update paketimizin içine alacağız.

   Multiple seçim konusunda ise şu anki kullanımlara baktığımızda %90′a yakını tek seçim yapıyor, o yüzden orayı yine tek seçimli tutacağız.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>