iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Nano Ninjas

Nano Ninjas

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Nano Ninjas ‘Tower Defense’ türünden bir strateji oyunu. Oyunu Plants vs. Zombies’e benzediğini söyleyebilirim. Nano Ninjas’da, büyük ninja ustasının iki öğrencisinden birini canlandırıyoruz. Diğer öğrenci bize ihanet ederek kendi robot askerlerini oluşturuyor ve bize saldırıyor. Biz ise kendi nija askerlerimize kendimizi savunuyoruz.

 

Oyun her ne kadar Plants vs. Zombies’e benzese de oyunun teması oldukça farklı. Tamamen ninjalar üzerine kurulmuş bir tema var. Bu tema çerçevesinde oldukça yaratıcı şeyler var.

Oyunda bize düşen görev, ninjalarımızla gelen düşman robotların geçmesine izin vermemek. İlk bölümlerde sadece ninja askerler bize bu konuda yardım etse de ilerleyen bölümlerde askerlerin sayısı ve çeşiti artıyor. Her Tower Defense oyununda olduğu gibi her karakterin kendine has özellikleri var. Bizim askerlerimiz artarken düşmanda boş durmuyor tabii ki :) Daha güçlü robotlarla savunmamızı geçmeye çalışıyorlar.

Askerlerimizi konuşlandırabilmek için paraya ihtiyaç duyoruz. Parayı elde etmek içinde iki yoldan elde edebiliyoruz. Az bir miktarda olsa biz hiçbirşey yapmadan paramız birikiyor ama işimizi buna bırakırsak oldukça zorlanabiliriz. Asıl para kazanma kaynağımız, benim oyunda en çok hoşuma giden şey olan; zamanla oyun içinde biriken puanlarımızı ile ninjalarımızı yoga yaptırarak bu yoga işleminden para kazanabilmek. Bence ninja-yoga temasını çok zekice bir yerde kullanmışlar. Fakat o an yoga yaptırdığımız asker saldırmayı bırakıyor ve yoga yapmaya başlıyor. Yoga yapması çok uzun sürmüyor fakat o an ninjanın olduğu bölgeden çok fazla saldırı geliyorsa, nijanıza yoga yaptırmak başınıza kötü sonuçlar açabilir :)

Her askerin yogadan bize sağladığı para değişiyor. Kazandığımız para ile yeni ninja çıkarabiliyoruz veya olan ninjaları geliştirebiliyoruz. Ninjaları geliştirmek, ninjaların düşman robotlara daha etkili saldırmasını sağlıyor. Ayrıca paramızla, o an gelen robotların sayısı karşı koyabileceğimizden çok fazlaysa para ile bomba alarak hedef aldığımız robotu patlatıyoruz. Tabii bu tamamen bizi robotlardan kurtaramaz ama o an için bir anlık olsada nefes almamıza yarayabiliyor.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=zpu7DdPZk1g&w=560&h=315]

Benim gibi Tower Defense oyunlarını meraklısıysanız, Nano Ninjas hoşunuza gidecektir. Oyunun çok fazla ayrıntısı var. Zaten bu ayrıntıları oyunu oynarak ve deneyim kazanarak öğreneceksinizdir :)

Artı Yanları

 • Harika oyun teması, müzikler ve oynanışlık.
 • Universal.
 • Düşman robotlar ve kendi ninjalarımız için oluşturulan karakterler çok başarılı.

Eksi Yanları

 • Türkçe dil desteği yok.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Bir Yorum

  1. plants vs zombies den bi fakrini göremedim ben üşenmeyip incelemişsiniz bide. gereksiz.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>