iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Kartlarım

Kartlarım

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Hepimizin cüzdanında şirketlerin bize vermiş olduğu onca kart mevcut. Tekstil, Petrol, AVM gibi sektörlerin öncülerinden olan firmalara ait onca kartlar mevcut. Bu kart sahipleri bu şirketlerin ürünlerini alırken çeşitli kampanyalardan da yararlanıyorlar. Ancak bunların ne zaman işimize yarayacağını kestiremediğimiz için sürekli yanımızda taşıyoruz ya da bu ayrıcalıklardan muaf oluyoruz.

İşte bu uygulama da burada işimize yarıyor. Uygulama içinde bulunan barkod okuyucu ile uygulamanın küpür kodunu tarıyor ve sizden kartın arkasının ve önünün resmini çekmenizi istiyor. Bazı bilgileri kendisi otomatik olarak ekliyor ve diğerlerini de siz dolduruyorsunuz. Bu sayede de alışverişinizi bu kart aracılığıyla yapıyorsunuz. Uygulama içerisinde hali hazırda kayıtlı olan onca firma ismi var zaten, olmayanları da manuel olarak ekliyorsunuz ve fırsatlar bölümünde de tanıttığınız kartlara ait indirimler yer alıyor. Ancak bu bölümü çok işlevsel bulmadığımı da söylemeliyim.

 

Örneğin geçenlerde bir akaryakıt firmasının kartı yanımda olmadığı halde satın aldığım akaryakıtın puanını hesabıma bu şekilde aktarttırdım. Yine ülkemizde faaliyet gösteren bir AVM’den yaptığım alışveriş sonrasında bu şekilde verilen indirimden faydalandım. Bu yüzden sizlerle de paylaşmak istedim. Tabiki her kartı olan firma bunu kabul eder mi bilemiyorum ama şu ana kadarki iki denememde sorun yaşamadım. Sonuşta kartın barkod numarasını, barkod resmini ve bilgilerini ihtiva edebiliyorsunuz bu uygulama ile.

Uyguluma ücretsiz olarak App Store’da yerini almış bulunuyor. Bence her iPhone’da olması gereken bir uygulama.

Artı Yanları

 • Uygulama bizi bir sürü kart taşımaktan kurtarıyor.
 • Türkçe dil desteğinin olması
 • Barkod okuyucusu sayesinde onca rakamı yazmaktan kurtarması
 • Ücretsiz olması

Eksi Yanları

 • İçinde bulunan firma listesi daha da genişletilebilir.
 • Fırsatlar bölümü daha fazla fırsat içerebilir


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  12 Yorumlar

  1. Ben bu uygulamayı Carrefour’da kullanmaya çalıştım. Barkodu okutamadı kasiyer bir türlü. Manyetik kartlarda ise zaten işe yaramıyor. Gereksiz yani.

   • Gereksiz derken??? Uygulama sayesinde cüzdanında onlarca kart taşımaktan kurtuluyorsun. Ayrıca barkod okuyucu benim KARTUŞ MAVİ kartımı okumuştur. Tecrübemle sabittir. Diğer bir yandan Carrefourda okumadıysa barkod numaralarını kasiyere gösterseydiniz yani manuel olarak girseydi kasiyer yine yorulan siz değil kasiyer olurdu. Haliyle uygulamanın amacını unutmadan yorum yapınız. Uygulama sayesinde “SADECE” cüzdanınıza yer açmış olacaksınız, fazlasını beklemek abesle iştigal olur. Teşekkürler

  2. Güzel bir uygulama.Ancak barkod no açıldıktan sora geri dönülemiyor mu?teşekkürler.

   • Sol üst taraftaki geri ikonuna tıkladığınızda bir önceki menüye dönebilirsiniz. Teşekkürler

  3. Foto çekeceğim sıra dışarı atıyor sürekli

   • Maalesef uygulama ile ilgili sorunların neden kaynaklandığını bilemiyorum. Fakat ben böyle bir problemle hiç karşılaşmadım.

  4. onur bey, ben club total kart kullanıyorum ve kart yanımda yokken puan aktarımını karta nasıl yapacak arkadaş, çünkü puan yüklerken manyetik bi alana tutuluyor kart öyle dimi_??

   • dogru icine nasil puan gelicek full de indirim fln olucak

   • Böyle durumlarda yapabileceğimiz pek birşey yok. Ancak sanıyorum ki satıcı isterse barkod numarasını el ile girerek de bunu yapabilir. Şahsen ben tanıdık benzin istasyonundan akaryakıt alımlarımda opet kartımla bunu yaptırıyorum fakat gel gelelim başka opet istasyonlarında bu konuda reddedildiğim de olmuştur. Yani karşı tarafın insiyatifine bağlı biraz da.

  5. Merhaba kolay gelsin ben avea sınırsız internet kullanıyorum 1 cb sonra hızım 128 mbit düşüyor acaba hızım düştügü zaman kullana bilecegim video programları varmı şu an video tube diye program kullanıyorum ama o kadar iyi degil video kalitesi ve görünümü düşük olabilir sorun olmaz ben güvenlik görevlisiyim cok lazım oluyor hızım düşükken kullana bilecegim programlar ve tv ler.Birde kilitli ekrana hava durumunu yerleştire bilirmiyim.Şimdiden sag olun yardımcı oldugunuz için.SAYGILARIMLA mail atarsanız sevinirim

  6. Mesela ben starbucks’un kartını bu şekilde kullanamadım, illa kart olacak dediler…

   • Evet, çoğu yer kabul etmiyor. Ancak dediğim gibi yani barkod numarası ile işlem yapan yerlerde kesinlikle geçiyor. O tarz yerler genelde tekstil üzerine markalar oluyor. Örnek vermek gerekirse YKM – Mavi KARTUŞ – Ay Merkez (Pierre Cardin, POLO vs) gibi yerlerde kesinlikle geçiyor. Fakat kasiyer illa kartı göreceğim derse bu noktada yapabileceğiniz bir şey yok çünkü yasal değil ilanihayetinde. :) Ancak deneme yanılma yöntemiyle inanıyorum ki bende olduğu kadar sizlerde de fayda sağlayacaktır :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>