iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

I am Jack

I am Jack

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Oyun bir hikâye üzerinden kurgulanmış. Buna göre Jack, bulduğu define haritasının gösterdiği yol ile kötü güçlerin bulunduğu adaya geliyor. Taş Kral’ın kalbindeki Diaargo elmasını alması sonucu kötü güçler açığa çıkıyor ve Jack’in içinde bulunduğu mağarada mistik kötü güç onu kovalamaya başlıyor. Jack’in yapması gereken bu adadan kaçmaya çalışırken, önüne çıkan engelleri bir bir aşmak.

Macera oyun sevenlerin tutkuyla bağlanacağı bir oyun olan “I’m Jack”, Mağara, Dağ, Orman ve Geçit olmak üzere 4 bölümden oluşmuş. Her bir bölümde Jack’in yapması gereken belirli sayıda görevler var. Bu görevler aşamalı bir şekilde oyuncunun önüne geliyor ve her bölümde oyuncunun tamamlaması gereken görev sayısı da artıyor. Toplamda 145 görev oyun sevenleri bekliyor.


Ayrıca oyuna Jessica ve Sam adlı iki karakter dâhil edilmiş. Kullanıcı bu karakterleri de oyun içinde topladığı altınlar karşılığında mağazadaki ekipmanlar bölümünden satın alabiliyor.

Artı Yanları

 • Görev mantığıyla hareket edilmiş olması
 • Önünüze çıkacak olan objeden ne geleceğinin tam olarak bilinememesi
 • Görevlerin resimli bir şekilde ön izlemesinin olması (Bu İngilizce bilmeyenler için bir avantaj olacaktır)

Eksi Yanları

 • Göze çarpan bir eksi yanı yok şu anda..


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Bir Yorum

  1. Oyunda ilk 25 gorevi yaptim satin almadan diger bolumleri acamiyormuyum

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>