iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

iZip – Zip Unzip Unrar Tool

iZip – Zip Unzip Unrar Tool

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

iZip, sıkıştırılmış dosya yöneticisi olarak görevini yapıyor. Zip dosyaları oluşturma, dosyaları zip dosyasından çıkartma, zip halinde mail gönderme ve zip halinde gelen mailleri açma konularında gayet başarılı.


Uygulama sıkıştırılmış dosyalar ile hemen hemen her şeyi yapabiliyor. Örneğin istediğiniz bir kimseye sıkıştırılmış dosyalardan oluşan (word belgesi, resim dosyası, ses dosyası, video dosyası vb.) bir mail atabilirsiniz. Üstelik zip dosyanıza şifre de ekleyebilirsiniz. Bu özelliği uygulamayı benzerlerinden açık ara zirveye taşıyor.

Uygulama ile telefonumuzda bulunan iTunes parçalarını da sıkıştırabiliyoruz. Zip formatında tüm dosyaları açabiliyoruz ve zip formatında dosyalar oluşturabiliyoruz. Üstelik yukarıda bahsettiklerimin yanında bir de AES dediğimiz yeni nesil şifreleme yöntemi ile en yüksek korumayı dosyalarımız için sağlayabiliriz.

Uygulama ile yine üçüncü parti uygulamalardaki zip dosyalarını açabiliyorsunuz. Örneğin Dropbox adlı uygulamaya attığınız bir zip dosyasını mevzu bahis uygulamamız ile gayet kolay bir şekilde açabiliyoruz. Yine Dropbox Upload özelliği ile de oluşturduğumuz şifreli veya şifresiz zip dosyasını Dropbox’a gönderebiliriz. Yine bir başka özelliği ise fotoğraflarımızı facebook duvarımızda paylaşabiliyoruz.

Uygulama yukarıda anlattıklarım kadarıyla benzerlerinden son derece daha başarılı. Uygulamayla sıkıştırılmış tüm dosya formatları (zip, rar, 7z, zipx, tar, gzip) üzerinde dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Uygulamanın şu anda ücretli ve ücretsiz versiyonu ile sizleri bekliyor. Ücretli versiyonu reklam barındırmıyor. Bundan başka farkı varsa da ben bilmiyorum. Bence en azından ücretsiz versiyonunu hemen edinmelisiniz.

Artı Yanları

 • Uygulama Sıkıştırılmış Dosya Yöneticisi olarak görevini çok iyi yapıyor
 • Uygulamanın ücretsiz versiyonu bulunmakta.
 • Uygulama 3. Parti uygulamalarla entegre olabildiği için çok daha işlevsel bir kullanım sunuyor.
 • Universal.

Eksi Yanları

 • Uygulama içindeyken çok sık ücretli versiyona geçmemizi teklif ediyor.

iZip - Zip Unzip Unrar Tool


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
iZip - Zip Unzip Unrar Tool
App Store oyları: (2887 oy)
Desteklenen Diller: Spanish, English, French, German, JA, , Russian, ZH, Spanish, ZH
Çıkış Tarihi: 13.01.2011
Boyut: 57.72 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>