iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Maya Pyramid

Maya Pyramid

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Eğer sayılarla aranız iyiyse şimdi tanıtacağım Maya Pyramid tam size göre olabilir. Sayılarla aranız iyi değilsede aslında pek de önemli değil çünkü oyunda işlem yapacağımız sayılar oldukça küçük sayılar.

Oyunun basit bir mantığı var. Bize verilen taşlardaki rakamları toplayarak 11 sonucuna ulaşmak. 11 sonucuna ulaştığımız taşlar yok oluyor. Amacımız bölümdeki tüm taşları yok etmek. Bazı zamanlarda elimizde olan taşlarla 11 sayısını elde edemediğimiz oluyor fakat burada bize verilen ekstra taşlar ortaya çıkıyor. Ekstra taşlarıda kullanrak 11 sayısını elde etmemiz dahada kolaylaşıyor.

Ardı ardına oynayacağımız 4 bölüm için 4 dakka süreye sahibiz. Taşlarınızla 11 sayısını elde etmeye çalışırken diğer bölümlerede zaman bırakabilmek için acele etmeniz gerekiyor. Eğer elinizdeki taşlar ve ekstra taşlar biterse ve taşların hepsini yok edemezseniz bir seferlik yardımımıza joker taşı koşuyor. Joker taşı ile hangi sayıyı toplarsak toplayalım 11 sonucunu elde ediyoruz. Oyunun kitlendiği anlarda joker taşı oldukça işe yarıyor :)

11 sayısını toplanacak sayılarda bir limit yok. Yani 2 sayıyı toplayıp 11 elde edebilir veya 3 sayıyı toplayıp 11’i elde edebilirsiniz. Başlangıçta nasıl oynayacağınıza dair bir tanıtım kısmı göreceksiniz. Bu tanıtım kısmı oyunu öğrenmenize katkı sağlayacaktır.

Oyunun bize sağladığı çok fazla özellik yok. Basit bir temele sahip. Ayrıca oyun Classic (Klasik) ve Adventure (Macera) adında iki moda sahip. Adventure modunun biraz daha heycanlı olduğunu söyleyebilirim. Ama yine de iki mod arasında çok fazla fark olduğu söylenemez :)

Artı Yanları

 • Basit toplama işlemleriyle matematiksel zekamızı zinde tutabiliriz.
 • Zaman geçirmek için biçilmiş kaftan.

Eksi Yanları

 • Yüksek bir ücrete sahip.
 • Türkçe dil desteği yok.
 • Universal değil.
Yukarıda tanıttığımız oyunu bu linkten indirebilirsiniz.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>