iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Galaxy on Fire 2 HD

Galaxy on Fire 2 HD

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Galaxy on Fire 2 HD, harika grafik ve hikayesi ile içinde RPG (Role Playing) öğeleri de içeren güzel bir uzay simülasyonu ve macera oyunu. Oyunun en büyük özelliği sadece savaştan ibaret olmaması ve korsanlık, ticaret, madencilik, vs. gibi öğeleri de barındırması.

Yazının başında da belirttiğimiz gibi oyunun bir hikayesi var ve biz de uzay pilotu olarak bu hikayenin baş karakteriyiz. Maceramız da savaşla başlıyor fakat merak etmeyin oyun sürekli savaştan ibaret değil. Oyunun akışı içinde sık sık bize verilen çeşitli görevleri de yerine getirmemiz gerekiyor.

Örneğin bazen savaşmak yerine sadece bir asteroid’den maden çıkarmamız gerekiyor. Tabii tüm bu görevler sırasında bol bol ingilizce kullanılıyor. Oyunun Türkçe arayüzü olmadığı için de oyunu rahat oynayabilmek için en az orta düzeyde ingilizce bilgisine ihtiyaç oluyor.

Oyundaki savaşlar da zevkli sayılır fakat uzay gemisini kontrol etmek başlarda oldukça zor oluyor. Ben şahsen dokunmatik kontrolleri kullanarak bu tip oyunları pek oynayamıyorum. Bu yüzden Ayarlardan (Options) dokunmatik (Touch) kontrollerinden hareket sensörü (Accelerometer) kontrollerine geçiş yapıyorum hep.

Benzer bir çok oyunda olduğu gibi bu oyunda da farklı gemiler ve silah seçenekleri karşımıza çıkıyor ve gemilerimizi Hangar’da upgrade ederek güçlendirebiliyoruz.

Galaxy on Fire 2 HD, bu tip uzay oyunlarını sevenler için güzel grafikleri ve hikayesi ile iPhone ve iPad kullanıcıları için biçilmez kaftan. Fakat oyun bir süre sonra kendini tekrar etmeye başlıyor, bu nedenle özellikle uzay oyunlarının fanatiği değilseniz tekrarlayan görevlerden sıkılabilirsiniz.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=JhanauWdrY8&w=560&h=315]

Artı Yanları

 • Tasarım ve grafikler (HD) harika.
 • Oyunun film gibi bir hikayesi var.
 • Universal.

Eksi Yanları

 • Oyunun boyutu çok büyük.
 • Türkçe arayüz yok. Hikaye hep ingilizce.

Galaxy on Fire 2™ HD


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Galaxy on Fire 2™ HD
App Store oyları: (121 oy)
Desteklenen Diller: English, French, German, Italian, JA, KO, Polish, , Russian, ZH, Spanish, ZH
Çıkış Tarihi: 08.10.2011
Boyut: 1230.95 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Bir Yorum

  1. Uygulamanın fiyatı kısa süreliğine 1,79 TL oldu.Hazır fiyatı bu kadar düşmüşken kaçırmamanızı öneriyorum :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>