iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

GroupShot

GroupShot

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Grup halinde fotoğraflar çekilirken gözünüz kapalı çıkması, başka tarafa bakmanız veya siz düzgün çıkarken arkadaşınızın düzgün çıkmaması gibi durumlar mutlaka başınıza gelmiştir. GroupShot sizi bu durumdan kurtarabilir. Fakat çekilen fotoğrafların çok kısa süreler içinde çekilmiş fotoğraflar olması lazım. Zaten bu gibi durumlar çok kısa süreler içinde çekilen fotoğraflarda meydana geliyor.

GroupShot sizin belirlediğiniz yerden iki fotoğrafı birleştirerek istediğiniz gibi bir fotoğraf olmasını sağlıyor. Şimdi bunu nasıl yapacağımıza gelelim. Programı açtıktan sonra karşımıza iki seçenek geliyor; Birincisi o an fotoğraf çekebilir ve işlemleri ona uygulayabiliriz (Take New Photos) ya da Fotoğraf Yayını’nda bulunan fotoğraflarınızdan seçebiliriz (Choose From Library).

Fotoğraflarımızı seçtikten sonra seçtiğimiz iki fotoğraf karşımıza çıkıyor.Buradan biz istediğimiz gibi çıkmayan kişiyi veya cismi dokunarak boyuyoruz. Ardından sağ taraftan diğer fotoğrafı seçiyoruz. Ufak bir bekleme süresinden sonra karşımıza 2 fotoğrafın birleşimi çıkıyor.

Bu basit ve kısa işlemden sonra, birleştirdiğimiz fotoğrafları Facebook, Twitter üzerinden paylaşabilir veya mail olarak atabiliriz. GroupShot ile harika grup fotoğrafları oluşturmak mümkün. Programa girdikten sonra alt tarafta yer alan oynatma simgesinden programın ufak bir tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Bu tanıtım videosu programı hızlıca öğrenmenize yarayacaktır :)

[vimeo 33337415 w=500&h=281]

Artı Yanları

 • Basit kullanım.
 • Universal.

Eksi Yanları

 • Ücretli olması.
 • Fotoğrafları birleştirmekten başka herhangibi bir işlem yapılamaması (çeşitli efektler eklemek gibi).

GroupShot


Fiyat:8.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
GroupShot
App Store oyları: (9 oy)
Desteklenen Diller: English, French, German, JA, , ZH, Spanish
Çıkış Tarihi: 16.01.2012
Boyut: 16.46 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>