iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Blosics

Blosics

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Geçtiğimiz aylarda ücretsiz olduğunu görünce indirip oynadığım Blosics, yine kısa süreliğine ücretsiz olmuş. Hazır ücretsizken size incelemesini yazmak istedim. Blosics kendi tarzında oldukça başarılı bir oyun.

Blosics’de amacımız bize verilen toplarla karelerden oluşmuş duvarları yıkmak. Topları duvara çarptırarak yıkma işlemini gerçekleştiriyoruz. Fakat bu kadar basit değil. Bize verilen birçok top var ve bu topların her biri ayrı bir özellik taşıyor. Doğru topu doğru yerde kullanıp, bölümü daha fazla yıldızla bitirebiliriz. Başlangıçta sadece bir top kullanılabilir durumda. Bölüm sonu kazandığımız yıldızlarla diğer toplarıda açabiliyoruz. Her topun kendine has özellikleri var demiştim, bu özellilleri topu açtıktan sonra öğrenebiliyoruz.

Aslında ben kareleri ve topları çok basit şekilde söyledim ama bunların hepsi bir karakter gibi sunulmuş oyunda. Bazı bölümlerde karşımıza çıkan kafeslere kapatılmış toplara, kullandığımız topu çarptırmamız gerekebiliyor. Her düşürdüğümüz kafes bize eski puan olarak geri dönüyor ve bölüm sonu daha fazla yıldız alma şansımız düşüyor. Bölümlerde bize verilen puan limitlerine ulaşınca yıldız kazanıyoruz. Eğer istersek tek yıldız kazandıktan sonra bölümü bitirip diğer bölüme geçebiliyorsunuz. Ya da kendinize güveniyorsanız devam edebiliyorsunuz.

Her gereksiz yer attığımız top puanımızı düşürüyor. Her top aynı puanı harcamıyor. Yeni açılan toplar daha fazla puanımızı harcıyor. Topları atarken kullanacağınız iki yöntem mevcut. Bunların ikisini de oyunun başında deneyebilir, hangisi daha çok kolayınıza geliyorsa onu seçebilirsiniz :)

Artı Yanları

 • Ücretsiz.
 • İyi tasarım ve oynanabilirlik.
 • Oynayabileceğiniz fazlaca bölüm mevcut.

Eksi Yanları

 • Universal değil.
 • iPhone ve iPod Touch versiyonu kısa süreliğine ücretsiz olmuşken iPad versiyonun sadece fiyatı düştü.

iPhone İndirme Linki:


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

iPad İndirme Linki:

Blosics HD


Fiyat:18.99 TRY


Blosics HD
App Store oyları: (3 oy)
Desteklenen Diller: English, French, German, Italian, Polish, Spanish
Çıkış Tarihi: 27.10.2011
Boyut: 36.81 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>