iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Super Bunny: Breakout

Super Bunny: Breakout

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Super Bunny Breakout çok bilinen bir oynanış tarzı ile yaratıcı bir senaryonun birleşimi olarak karşımıza çıkan hoş bir oyun. Rodney adlı tavşanımız testlerde kullanılmak üzere laboratuvara götürülür. Kafesindeyken, gardiyanın bilgisayarından bizim bildiğimiz adıyla “Super Man” olan fakat oyundaki adıyla “Freedom Man”i görür ve ondan çok etkilenip kendisi de bir süper kahraman olur. O an kafesinden çıkmayı başarır fakat dışarı çıktığında ufak bir sorun ile karşılaşır. Testlerde kullanılmak üzere kafeslerde tutsak birçok hayvan görür. İşte biz tam bu noktada işin içine giriyoruz ve Rodney’e diğer hayvanları kurtarması için yardım ediyoruz.

Şimdiye kadar anlattığım kısım işin senaryo kısmıydı, şimdi isterseniz oynanış kısmına gelelim. Oyunun oynanışı bizim hiçte yabancı olmadığımız bir tarzda aslında. Rodley’i kontrol ettiğimiz zıplatıcı ile zıplatıp, yukardaki hayvanların tutksak olduğu kafeslere çarptırarak kafesleri açmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda Rodley ve kafeslerden çıkan hayvanları aşağı düşürmemeye çalışıyoruz. Sürekli Rodley dedim ama aslında birçok karakter mevcut fakat oyunun ilerliyen zamanlarında onlar da oyuna dahil oluyor.

Genel olarak oynanışı size özetledikten sonra isterseniz oyunun diğer özelliklerine. Eğer oyundayken Rodley’i aşağı düşürürsek enerjisi gidiyor ve belli bir oranda enerjisi gittikten sonra eğer karnını doyurmazsak bölümleri oynuyamıyoruz. Rodley’in enerjisini doldurmak için iki yola sahibiz. İstersek ona altın ile yiyecek satın alabilir veya oyun içerisindeyken cisimlerden düşen enerji kutularınıda toplayarak enerjimizi artırabiliriz. Aslında bunların hiçbirini yapmadan belli bir süre geçince enerjisi tamlanıyor fakat biz uzun süreli oynayacaksak bunları yapmamız şart. Altın ise ya bizi oyunun başında verilen altınları kullanabiliriz ya da oyun sırasında cisimlerden düşen altınları toplayarak. Bunların hiçbiriyle uğraşmadan altın almak istiyorsanız uygulama içi satın almanız gerekiyor. Bu arada enerji olayı sadece Rodley için değil tüm karakterler için geçerli :)

Yine oyun içerisindeyken deney tüplerinden düşen sıvılar zıplatıcımıza düşerse buz halini alıyoruz ve hareket etmemiz bir hayli zorlaşıyor. Normal olarak da Rodley’i aşağı kaçırmamız daha kolay oluyor. Oyunda bu gibi dikkat edilmesi gereken şeyler mevcut.

Oyunun çok fazla ayrıntısı olmamasına rağmen oldukça eğlenceli. Belki sürekli oynayacak kadar sizi kendine bağlayamabilir, ama ara ara girip oynarsanız sizi sıkmayacak bir oyun olmuş :)

Artı Yanları

 • İyi senaryo, tasarım, müzik ve oynanışlık.
 • Universal.

Eksi Yanları

 • Türkçe dil desteğinin bulunmaması.
 • Ücretli olması.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Bir Yorum

  1. Birazda ücretsiz uygulama gösterin ya

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>