iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Pocket Climber

Pocket Climber

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Her gün, eğer vaktim olursa yeni oyunlara bakmaya çalışırım. Bu hafta içerisinde karşılaştığım bu oyunu sizlerle paylaşayım dedim. Bence Temple Run gibi fenomen olabilecek bir havası var oyunun.

Oyundan bahsedecek olursak; oyundaki amacımız binayı tırmanmak ve yüksek sayıda altın toplamak. Fakat oyun bu o kadar o kolay değil, çünkü camlardan koltuk atanlar, aşağı inen konteynırlar, king-kong ve fazlası bize engel oluyor.

 

Binanın teması da ilerledikçe değişiyor. İlkinde gökdelen gibi bir binayı tırmanırken, daha sonra piramitler tarzı bir bölüm bizi bekliyor. ama oyunda bölümün değiştiğini belirtmiyor bize , bir nevi Agent Dash gibi..

Oyunda 2 karakterimiz mevcut. Biri kız, diğer erkek. Erkek olanını kullanabiliyoruz ama kız olanını topladığımız altınlarla alabiliyoruz. Ayrıca oyunda özel güçler de bulunmakta. Bunlar Temple Run’da da bulunan magnet, jetpack gibi eşyalar. İlk başta 80 kat çıkabileceğimiz head start, yada 200 kat çıkabileceğimiz booster bulunmakta.

Oyunda herhangi bir engele takılıp düşersek kaldığımız yerden belirli bir sayıda altın vererek devam ediyoruz. Ama ileriki bölümlerde düşersek ödeyeceğimiz altın miktarı da artıyor. İsterseniz devam etmeyebiliyorsunuz.

Çok yeni ve çok zevkli bir oyun. Mutlaka indirmenizi tavsiye ederim.. Eğer ücretsizken denk gelirseniz kaçırmayın :)

Önemli Not: Uygulamanın Türkiye App Store açıklama kısmı çince kalmış. Fakat oyunu cihazımıza yüklediğimizde ana menü çince değil. Yani cihaz dili Türkçe olanların endişe etmesine gerek yok.

Artı Yanları

 • Çok iyi bir oynanışa sahip olması
 • Üst düzey grafiklere sahip olmasıı
 • Game Center desteği olması

Eksi Yanları

 • Türkçe olmaması
 • Türkiye App Store açıklama kısmının çince olması
 • Ücretli olması
 • Univeral olmaması. (iPhone ve iPad versiyonları ayrı ayrı satılıyor.)

iPhone:


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

iPad:


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>