iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Bike Baron

Bike Baron

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Bike Baron, bu tip oyunları sevenlerin mutlaka indirmesi gereken bir motor yarışı oyunu. Oyundaki amacımız altınları toplamak ya da balkabaklarını ezmek şeklinde, fakat bunun yanında zaman faktörü de bulunmakta.

Bölümlerin seviyesi kolaydan zora doğru; “Easy”, “Medium”,  ”Hard” ve “Extreme” şeklinde. Her seviyede 20 bazen daha da fazla bölüm bulunmakta. Ayrıca kendiniz de bölüm oluşturabiliyorsunuz. Başka kişilerin de oluşturduğu bölümleri de indirebiliyoruz.

 

Ayrıca karakterimizi de değiştirebiliyoruz. 6 tane farklı karakter var ve 4 tanesi hemen kullanılabilir durumda. 2 tanesi de App Store’dan ücretle alacağınız Santa Pack ile geliyor.

Oyunda karşımıza çok sayıda engel çıkıyor. Patlayan variller, patlayan balkabakları ve yokuşlar oldukça zorlayıcı yerler. Ayrıca oyun bölümler ilerledikçe  zorlaşıyor..

Bölüm sonu da 3 yıldız üzerinden değerlendiriliyoruz. Yeni bir bölümü de bölüm bittikten sonra “Unlock” tuşuna basarak açıyoruz.

Oldukça seveceğiniz bir oyun olduğunu düşünüyorum.. Grafikler de güzel diyebiliriz, bunu ekran görüntülerden daha da iyi anlayacaksınız.

Artı Yanları

 • Oyun 66 ülkede en çok indirilen oyunlardan biri olmuş
 • Kolay oynanışa sahip olması
 • 100’ün üzerinde bölüm olması
 • Fazla yer kaplamaması
 • Universal olması

Eksi Yanları

 • Uygulamanın ücretli olması
 • Türkçe dil desteğini olmaması

Bike Baron


Fiyat:18.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Bike Baron
App Store oyları: (10 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 20.10.2011
Boyut: 174.57 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone3GS-iPhone-3GS, iPhone4-iPhone4, iPodTouchFourthGen-iPodTouchFourthGen, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>