iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Dream League Soccer

Dream League Soccer

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Dream League Soccer (DLS), diğer büyük bütçeli futbol oyunlarının yanında pek görünmese de, diğer pahalı futbol oyunlarında olmayan birçok özellik barındırıyor ve farklı sistemi ile bağımlılık yaratıyor diyebiliriz. DLS’te diğer futbol oyunlarında olduğu gibi takımımızdaki oyunları yönetip maç yapabiliyoruz.

Fakat oyunu diğerlerinde farklı yapan ise kendi takımınızı kurmanız ve bu takımı isteğiniz gibi düzenleyebilmeniz. Mesela ben takımın adını Doraspor yaptım ve ikon olarak da “D” harfi olan bir logo yükledim. Forma renklerini de her sezon değiştiriyorum…

Stadyum olarak da oyunda 8 adet stad var ve oldukça kaliteli grafikteler. Stadyumları açmak için “coins” (oyun içi para) gerekiyor ve zaten maç yaptıkça “coins” geliyor, olmadı reklam videoları izleyerek de coins kazanabiliyorsunuz. Ya da hiç uğraşmadan uygulama içi alım yaparak coins almak da mümkün :)

Fakat uygulama içi alıma gerek olmadan süresiz oynayabilirsiniz. Ancak acele edip Messi, Ronaldo, vs. gibi yıldızları takımına katmak isteyenler için uygulama için alım şart oluyor. Ben mesela 4. Sezonda Messi’yi, bitirdiğim coins ile aldım yani para vermeden de bir ömür oynanabilir.

Arayüze gelirsek de arayüz oldukça başarılı, maçı durdurduğumuz zaman pil seviyemizi görebiliyoruz ve saate bakabiliyoruz. Hatta maç sırasında müzik arşivimizden müzik de çalabiliyoruz.

DLS’nin diğer bir güzel yanı, online olarak hem Game Center, hem de Bluetooth ve local Wi-Fi olarak oynayabiliyor olması. Ama online oynamak için coins gerekiyor. Onu da maç yaptıkça kazanabiliyorsunuz, olmadı birkaç reklam izleyin. Ya da uygulama içi alım yapın.

Özetlemek gerekirse alın birkaç maç yapın, oyunun zevkine varınca bırakmayacaksınız. Ben de arkadaş tavsiyesi ile başladım. 4.lig’den başlayıp Super Lige kadar yükselebilirsiniz.

Artı Yanları

 • Ücretsiz olması
 • Multiplayer oynanabilmesi
 • Lig sisteminin bütün takımları bir arada bulunduracak şekilde olması
 • Oynanışının biraz zorlu olması
 • Universal olması
 • Boyutunun 99.0 MB olması

Eksi Yanları

 • Türkçe dil desteği olmaması
 • Türk takımlarının adının İstanbul F, İstanbul B gibi olması
 • Çoğu takımın lisansı olmaması dolayısıyla formaların orjinal olmaması
 • Herhangi bir takım seçip maç yapamamamız

 


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  129 Yorumlar

  1. Dora merhaba Dünya kupası oyunlarında Türkiyenin logo linkini yazar mısın? Uzun zamandırda yoksun merak ettik kardeş…

  2. Dora kardeş bjk logo linkini yazarmisin…

  3. Dora kardeş bjk logo linkini yazıyorum ama olmuyor hepsini denedim…
   Bana bi yardım edermesiniz…

  4. Dls yi nasıl yapıyoruz anlayamadım bir türlü rica etsem anlatır mısın?
   Samsung’larda Multiplayer,Bluetooth, Wi-Fi nasıl oynanılıyor. Oyunu çok seviyorum bayadır da oynuyorum ama online Multiplayer,Bluetooth,Wi-Fi oynuyamıyorum lütfen yadım edermisi.

  5. Fenerbahçe’nin url sini bulamıyorum yardım edermisin lütfen.

  6. Kardeşim Fenerbahçe logosu yazarmisin

  7. İyi ellerine sağlıkda takım url yazınca Dowload failed hatası veriyor internettede bağlı neden ?

  8. kardeş teşekkürler link için

  9. polatlıspor için logo hazırlayabilirmisiniz dora bey.
   bi ara balık tutmayı bize de öğretseniz yormasak sizi :) :)
   şimdiden teşekkürler..

  10. Gs logo olmuyo bide banada h şeklinde logo hazırlarmısın

  11. logo değişmiyor 0 bytes diyor

  12. Beliktaşlılara armagan olsun:))
   BEŞİKTAŞ LOGO:http://www.cankiribjk.org/Tr/wp-content/uploads/bjk-logo-resimleri-321.jpeg

  Trackbacks/Pingbacks

  1. First Touch Soccer 2014 | İncelemeleriniz (Beta) - [...] kişinin severek oynadığı Dream Leauge Soccer ve Score World Goals‘un geliştiricisi First Touch Games, yeni ve güzel bir oyuna ...

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>