iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Jigsaw Mansion 2

Jigsaw Mansion 2

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Jigsaw Mansion 2 bir yapboz (puzzle) oyunu, yapboz telefonda oynanır mı düşüncesini tamamen silecek kadar başarılı bir oyunda aynı zamanda. Oyuna girer girmez hoş bir müzik ve tasarım bizi karşılıyor.

Karşımıza çıkan ilk kapıdan giriyoruz ve ardından yapmak istediğimiz yapboz resmini seçiyoruz tabii diğer yapbozlar ve kapılar yapboz tamamladıkça açılıyor. Resmimizi seçtikten sonra alt kısımdaki çekmecemizden istediğimiz yapboz parçasını seçiyoruz ve yapbozumuzu yapmaya başlıyoruz. İlk bölümlerde yapboz parçaları oyuna kolay alışabilmeniz için oldukça büyük fakat ilerki zamanlarda yeterli boyuta geliyor.

Yeşil bir zemin üzerinde yapbozumuzun parçalarının haritası var bu bizim işimizi biraz daha kolaylaştırıyor. Ardından doğru parçaları bu zemine koymaya çalışıyoruz. Yapbozumuzu ne kadar kısa sürede tamamlarsak 3 yıldız almaya daha fazla yaklaşıyoruz. Bu aldığımız yıldızlar sonradan yeni kapıları(bölümleri) açmamıza yarıyor. Gerçekten oyunda çok fazla yapboz var oyunu tamamıyla bitirmek uzun zamanınız alabilir. Oyun hiçbir zaman gerçek yapboz yapmanın yerini tutamayacak olsa bile yinede eğlenceli zaman geçirmenize yarıyor diyebilirim.

Ayrıca unutmadan söylememde yarar var, cihazımızda bulunan fotoğraflar ile de bir yapboz yapmamız mümkün, uygulamanın bu özelliği de oldukça başarılı :) Oyun an itibariyle 0.99 dolara satılıyor fakat ben ücretsiz olduğu bir zamanda indirmiştim yine ara ara ücretsiz olduğunu görüyorum. iTurkeyBiz uygulamasında Fırsatlar bölümünü takip ederseniz, hem ücretsiz olduğunda bu uygulamayı, hemde birçok kısa süreli ücretsiz uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Oyun ücretini hak ediyor gerçekten. Malesef oyunun iPad versiyonu bulunmuyor, oysa ki bu tür oyunlar iPad’de çok daha rahat oynanabiliyorlar :)

Artı Yanları

 • Hoş tasarım ve müzik.
 • Birçok yapboz bulunması.
 • Kendi fotoğraflarımızla da yapboz oluşturabilmemiz.
 • Kolay oynanabilirlik.

Eksi Yanları

 • Ücretli olması.
 • Türkçe dil desteğinin bulunmaması.
 • iPad versiyonunun olmaması


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>