iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Temple Run: Brave

Temple Run: Brave

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Temple Run oyununu bilmeyen yoktur diye tahmin ediyorum. “Temple Run: Brave” ise Temple Run’un ikinci oyunu niteliğinde. Brave, ilk oyundan bir hayli gelişmiş durumda.Grafiklerde önemli artış var ve ayrıca oyunun yapımcılarının arasına Disney de katılmış. Disney’in katkısını oyuna girince fark edebiliyoruz. mesela kısa zaman önce vizyona giren “Cesur” (Brave) adlı Disney’in animasyon filminin Merida karakteri, bir önceki oyundaki karakterimizin yerini almış durumda. Açıkcası Merida karakteri daha çok yakışmış diyebilirim :)

İncelemenin buraya kadarı Temple Run’ı bilenler içindi. Bundan sonrası ise bu tip bir oyunu daha önce hiç  için anlatacağım. Temple Run Brave’nin aslında mantığı çok basit. Arkamızdan bizi kovalayan korkunç bir canavar var ve biz ondan kaçmaya çalışıyoruz, karışımıza çıkan engellerin altından kayarak veya üstünden zıplıyarak geçmemiz mümkün.Tabiki bunları yaparken karşımıza çıkan altınları da toplamamız gerekiyor. Ayrıca Brave ile gelen bir yeni özellik de artık canavardan kaçarken belli aralıklarla ok atma kısımlarına giriyoruz ve burda tüm okları isabetli şekilde atarsak bize ekstra puan olarak geri dönüyor. Canavardan kaçarken karşımıza çıkan kısa süreli özelliklerde topladığımız altınlarla da sürelerini artırmamız mümkün.

Bu kadar basit gözüken bir oyun çok uzun süre App Store’de Top 10’dan aşağı inmedi. Bağımlılık yarattığı bir gerçek. Hazır ücretsizken mutlaka denemenizi öneriyorum. Brave, önceki oyundan daha iyi durumda ve oyunun asıl temellerine dokulmamış, aksine herşey daha iyi hale getirilmiş.

Artı Yanları

 • Herkesin kolayca öğrenip oynayabileceği kadar basit olması.
 • Kısa bir süre için ücretsiz olması.
 • Universal olması.

Eksi Yanları

 • Henüz kötü bir yanını göremedim. App Store’de oyun hakkında yorum yazanlar da benimle aynı fikirde :)


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  3 Yorumlar

  1. Negatif yani yatağa yattığınızda oynayabilir olmanız basiniz yastikta iken saga sola tilt hareketi yapılamıyor

  2. Cok guzel bir oyun

  3. Süper oyun. Ama bir Temple Run değil. Yani esası. Birde evet oynamak icin dik oturmanız gerekiyor.

  Trackbacks/Pingbacks

  1. Pocket Climber | İncelemeleriniz (Beta) - [...] Bu hafta içerisinde karşılaştığım bu oyunu sizlerle paylaşayım dedim. Bence Temple Run gibi fenomen olabilecek bir havası var [...]

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>