iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Reckless Racing 2

Reckless Racing 2

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Ben aslında araba yarış oyunlarını pek sevmem fakat Electronic Arts’ın Reckless Racing ismindeki araba yarış oyunu çok hoşuma gidiyor :)  Bu serinin ikinci oyunu olan Reckless Racing 2 de kısa bir süre ücretsiz olunca, kısa bir inceleme yazısıyla sizinle paylaşayım istedim.

Reckless Racing 2′in klasik araba yarışı oyunlarından en büyük farkı drift yarışı olması. Yani pistler bol virajlı ve virajlara arabamızı kaydırarak giriyoruz. Ayrıca arabayı sürücü koltuğundan değil de kuş bakışı tepeden yönetiyoruz.

Arabanın kontrolleri oldukça kolay ve yarışmak da oldukça zevkli. Pistler bol virajlı olduğu için de yarışın son anına kadar kimin önde bitireceği belli olmuyor. Çünkü ufak bir hata da yoldan çıkmak ve gerilerde kalma olası. Bu da oyunu rekabetçi ve zevkli hale getiriyor.

Oyunda kariyer modu (carreer), hızlı yarış (single event) ve çok oyunculu (multiplayer) gibi çok farklı modlar bulunuyor. Fakat benim en çok sevdiğim ise internet üzerinden diğer iPhone ve iPad sahipleri ile kapışabildiğimiz multiplayer modu.

Oyunda ayrıca diğer araba yarışlarında olduğu gibi aracımızı modifiye (upgrade) edebiliyoruz, bu sayede rakiplere ve pistlere göre çok daha verimli yarışabiliyoruz. Ayrıca farklı araba modelleri de seçebiliyoruz.

Son olarak oyunda 24 farklı pist (route) ve 40 farklı yarış mevcut. Dolayısıyla online moda geçmeden de offline olarak da oyunu sıkılmadan oynamak mümkün.

Eğer bu tip araba yarış oyunlarını seviyorsanız, hazır bu aralar ücretsizken mutlaka indirin derim.

Artı Yanları

 • Tasarım ve ses efektleri harika
 • Bol bol pist, yarış ve araba seçeneği
 • Kolay ve zevkli kontroller
 • Internet üzerinden multiplayer oyun imkanı
 • Universal

Eksi Yanları

 • Türkçe arayüzü yok.

Reckless Racing 2


Fiyat:18.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Reckless Racing 2
App Store oyları: (1 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 02.02.2012
Boyut: 143.37 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  6 Yorumlar

  1. Nerde kardesim milleti kandırmayın lütfen oyun free den kalkali yıl oluyor ucretsizdir diye tanıtımını yapıyorsunuz utan azıcık ya

  2. Kardesim daha 2 gun once freeydi indirseydin. Mustafa bey tesekkur ederim cok eglenceli bi oyun

  3. App deki yorumlara bakiyorumda cok seviyesiz bir üslup var mustafa bey uğraşıyor yazıyor paylaşıyor ve yapılan yoruma bakın takip etmiyorsanız takip edenede laf atmayın.burasi app deki gibi hakaret edebileceğiniz bir platform değil kendiniz gibi burayida bozmaya kalkmayın. Tesekkurler mustafa bey.

  4. Mustafa bey bu tip gereksiz yorumları silerseniz çok memnun olucaz… Sizin ve bizim canımızı sıkmasınlar lütfen…

  Trackbacks/Pingbacks

  1. Asphalt 8: Airborne | İncelemeleriniz (Beta) - [...] her ne kadar Reckless Racing 2, Reckless Getaway ve Need for Speed Hot Pursuit gibi yarış oyunlarını daha çok seviyor olsam ...

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>