iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Robbery Bob

Robbery Bob

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Oyun meraklıları, 2000′li yılların başında PC dünyasını kasıp kavuran Commandos serisini hatırlayacaklardır. Commandos oyununda, kommandolarımıza verilen görevleri Alman askerlerine yakalanmadan sessizce yapmaya çalışıyorduk. Oyunda düşman askerlerinin gördüğü alan da farklı bir renkle gösteriliyordu, bu sayede de gözlerden ırak bir şekilde hareket edebiliyorduk.

İşte Chillingo‘nun Robbery Bob’u da, Commandos’a benzer mantıkla oynanan (ama onunla yakından uzaktan ilgisi olmayan) basit ama eğlenceli bir hırsız polis oyunu.

Oyunda amacımız, karakterimizi hapisten kurtaran (kaçıran) patronumuzun verdiği görevleri yerine getirmek. Yani evlerdeki kasaları, kimseye yakalanmadan boşaltmak :) ve de mümkünse bonusları toplamak. Oyununun kendisi gibi kontrolleri de oldukça basit. Tek yapmamız gereken karekterimizi yakalatmadan hareket ettirmek.

Oyunun başlarındaki bölümler oldukça basit. Fakat ilerledikçe karşımıza daha zorlu görevler çıkıyor. Çünkü oyun zorlaştıkça sadece ev sahibinden değil, polislerden, köpeklerden, lazerli alarmlardan, tuzaklardan, güvenlik kameralarından, vs. sakınmamız gerekiyor. Ayrıca bölümleri en yüksek puanla geçebilmemiz için zaman konusunda da hızlı davranmamız gerekiyor.

Oyun aslında paralıydı fakat ücretsiz olmuş. Tabii kısa bir süre için mi ücretsiz kalacak yoksa sürekli mi ücretsiz olacak bilemiyorum. Uygulama İçi Alım özelliği de olduğundan sürekli de ücretsiz kalabilir. Gerçi Uygulama İçi Alım zorunlu değil. Karakterimizin bazı özelliklerini oyunda topladığımız paralarla (coin) geliştirebiliyoruz. Eğer bu coin’ler yetmez ise gerçek para ile de coin alabiliyoruz fakat zorunlu değil.

Artı Yanları

 • Oyunun tasarımı gayet başarılı.
 • Oyunu öğrenmesi ve oynaması oldukça kolay.
 • Vakit geçirmek ve eğlenmek için birebir.
 • Universal ve şu an için ücretsiz.

Eksi Yanları

 • Türkçe dil desteği yok. (Çok da şart değil gerçi)

Robbery Bob™


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Robbery Bob™
App Store oyları: (1710 oy)
Desteklenen Diller: Spanish, English, French, German, , Italian, JA, KO, , ZH, Spanish, ZH
Çıkış Tarihi: 03.05.2012
Boyut: 98.76 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>