iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Finger Olympic

Finger Olympic

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Londra 2012 Olimpiyatlarını tüm dünya nefes almadan izledi. Hal böyle olunca Olimpiyat temalı uygulamaların birbiri ardına piyasaya çıkması kaçınılmazdı. Finger Olympic bu noktada diğerlerinden sıyrılıp parkurda ön sıralarda yer almayı başardı.

Finger Olympic, adından da anlaşılacağı üzere bir olimpiyat oyunu klasiği. Dünya geneli App Store’larda tam 4.000.000 kişinin üzerinde bir hayran kitlesi yakalamış. Aslında çoğumuzun aşina olduğu parmaklar ile yapılan spor aktiviteleri, canlı çizimler ve etkileyici ve bir okadar da şirin animasyonlar ile oyun haline getirilmiş.

Finger Olympic (Parmak Olimpiyatları) şu an itibariyle 5 olimpiyat disiplininden oluşmakta. Bunlar sırasıyla 100 Metre koşusu, 110 Metre Engelli, Uzun Atlama, Cirit Atma ve 400 Metre koşularından oluşuyor. Oyunun Free (ücretsiz) versiyonunda sadece 100 metre ve 110 engelli yarışlarına katılıp parmaklarınızı çalıştırıyorsunuz. Diğer disiplinler için ise full versiyonunu satın almak gerekiyor.

Her disiplinde 4 adet rakibiniz bulunmakta, yani son 16, çeyrek, yarı ve final etaplarında yarışıyorsunuz. İlk iki yarış kolay gelse de özellikle 3. ve 4. yarışlarda rakipler sizi oldukça zorluyor. Eğer siz de parmalarınıza güveniyor ve bu olimpiyatların Hüseyin BOLT ’u ben olurum diyorsanız “Finger Olympic” tam size göre :)

Not: Uygulamanın sonunda ilerideki güncellemerde daha fazla disiplin ekleneceği söyleniyor ben söylemesi…

Artı Yanları

 • Zevkli Oynanış
 • Kaliteli Çizimler
 • Olimpiyat Ruhu
 • Game Center entegrasyonu

Eksi Yanları

 • Free versiyonda kısıtlı seçenekler
 • Rakipler Zorlu
 • Kontrol için çaba sarfetmeniz gerekiyor.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>