iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Smule Sing

Smule Sing

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

iPhone ve iPad için müzik uygulamaları geliştiren Smule firmasının yeni harikası Smule Sing ile küresel çapta karaoke yapma şansına kavuşuyorsunuz.

Smule Sing özetle bir karaoke yazılımı ancak onu diğer karaoke uygulamalarından ayıran bir kaç özelliği var. Smule Sing, internet üzerinden sisteme bağlı diğer kullanıcılar ile sizi birbirine bağlıyor ve seçtiğiniz şarkılar için düet yapma fırsatını sunuyor.

Smule Sing’de 3 adet karaoke modu mevcut. Bunlardan birincisi “Start Song” denilen bir seçenek. Bu seçenek ile şarkı havuzunuzdan istediğiniz şarkıyi seçip ister solo, isterseniz de 4-5 farklı kişiyle düet yapma imkanınız mevcut.

Diğer seçeneğiniz ise “Join Song” denilen bölüm. Bu bölümde şarkı seçimi yapan ve düet yapacak arkadaşlar arayan kullanıcılara bağlanıp onunla birlikte şarkı söyleyebiliyorsunuz.

Uygulama’da bir şarkı havuzunuz bulunmakta. Fakat indirilebilen içerik olan bir bölüm var. Bu bölümden ücretli şarkıları kendi havuzunuza indirip, o şarkıları satın alabiliyoruz. Join Song bölümünde ise satın almaya gerek kalmadan kendi şarkı havuzumuz dışındaki şarkılara ulaşmak mümkün. Tabi bunu yaparken başka bir kullanıcı ile düet yapıyor olacağız.

Uygulamanın en etkileyici yanı ise iPhone mikrofonunun sınırlarını zorlaması denilebilir. Uygulama size karaoke yaparken kulaklık kullanmanızı öneriyor. Gerçekten de bir kulaklık ile denediğinizde, iPhone üzerinde bulunun mikrofon yardımı ile kendi sesiniz kulaklığa müzikle veriliyor. Mikrofonun bu denli yüksek kapasiteli olduğunu tahmin etmemiştim ama çok uzaktaki sesleri bile duyabiliyorsunuz. Bu yüzden kapalı ve yalnız bir ortamda denemenizde fayda var.

Şarkılar genelde yabanı klasik ve yeni nesil POP/ROCK şarkılarından oluşuyor. Eric Clapton’dan R.E.M.’ e, Justin Bieber’dan Selana Gomez’e kadar bir yelpaze mevcut.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=4ax1gMhKvMo&w=480&h=360]

Artı Yanları

 • İnanılmaz mikrofon kalitesi.
 • Seslere verilebilen özel efektler.
 • Geniş ve indirilebilir şarkı havuzları.

Eksi Yanları

 • Şarkıların ücretli olması.

Smule: Social Karaoke Singing


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Smule: Social Karaoke Singing
App Store oyları: (9861 oy)
Desteklenen Diller: English, French, German, , JA, KO, MS, , Russian, ZH, Spanish, , Turkish
Çıkış Tarihi: 08.08.2012
Boyut: 112.52 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  4 Yorumlar

  1. UYGULAMA GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL. ANCAK VİDEODAKİ MÜZİK ÇOK ÇOK DAHA GÜZEL. İNCELEME İÇİN TEŞEKKÜRLER.

  2. Turkce sarkilar varmi hic?

   • malesef şuan için türkçe şarkı göremedim

  3. Performansları silemiyor muyuz

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>