iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Reckless Getaway

Reckless Getaway

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Reckless Getaway, bir kaçış oyunu olmasının yanında bir yarış oyunu havası da veren ve de nedense zamanında tiryakisi olduğum NFS 2 adlı oyunu hatırlatan güzel bir araba oyunu.

Reckless Getaway, esasında bir banka soygununun ardından polislerden ve akıl almaz trafikten kaçıp bitiş noktasına ulaşmayı hedef alan bir oyun. Oyunu açtığımızda karşımıza iki seçenek çıkacak. Birincisi “GETAWAY”, diğeri ise “WRECKLESS”. Her birisi 20 farklı bölümden oluşuyor ve yeni bölümleri açabilmek için her bölümdeki başarımıza göre yıldız alıyoruz. Getaway bölümünde bize verilen araba küçük bir araba ve doğal olarak arabamızın patlaması çok daha kolay, bu yüzden daha dikkatli olmamız gerekiyor.

 

Ancak Getaway’da zorlandığınız zaman hemen Wreckless bölümüne geçmenizi öneririm. Çünkü orada bize herşeyi yıkıp geçen koca bir tır veriliyor ve benimde favorim Wreckless kısmı zaten. Çok eğlenebileceğinizi söyleyebilirim. Yine bu bölümde de bahsettiğim gibi yeteri kadar yıldızı almış olmak gerek yeni bölümleri içeren sayfaları açabilmek için.

Bu yıldızları neye göre alıyoruz peki? Bunların hepsini tutorial bölümünde öğreneceğiz fakat ben yinede kısaca üzerinden geçeyim. Arabalara makas atınca belli bir puan alıyoruz, yine arabaları bize verilen bonuslar sayesinde patlatınca puan alıyoruz. Yoldaki altınları alınca ya da polis arabaları başta olmak üzere arabaları kazaya zorlayıp kaza yapmalarına neden olunca puanlar alıyoruz. Bu puanlarda bizlere yıldız olarak geri dönüyor. Her bölümde maksimum 4 yıldız alınabiliyor. Ancak bu o kadar da kolay değil.

Tüm bunların yanında eminim ki hiç de kısa olmayan bir zaman boyunca bağımlısı olacağınız, her bölümünü en az 50 defa oynayacağınız bir oyun olacaktır. Uygulama an itibarı ile $0,99 gibi uygun bir fiyata App Storeda yerini almış durumda. Bence edinilmesi gerek olan oyunlardan.

[youtube=http://www.youtube.com/watch?v=5iXqFweH7Fs&w=480&h=360]

Artı Yanları

 • Oyun kesinlikle bağımlılık yapıyor.
 • Sürükleyici bir oyun.
 • Oyunun 2 farklı bölümden oluşması sanki iki farklı oyunmuş hissini veriyor.
 • Makul bir fiyat ile satışta.
 • Universal

Eksi Yanları

 • Uygulama çok zaman harcıyor.
 • Türkçe desteği yok.
 • Daha uzun olabilirdi.

Reckless Getaway


Fiyat:1.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Reckless Getaway
App Store oyları: (16 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 14.07.2011
Boyut: 103.32 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, Watch4-Watch4, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, Watch5-Watch5, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, WatchSE-WatchSE, WatchSECellular-WatchSECellular, Watch6-Watch6, Watch6Cellular-Watch6Cellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>