iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

TeamViewer for Remote Control

TeamViewer for Remote Control

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Bildiğimiz gibi TeamViewer,  uzaktan bilgisayarımızı kontrol etme uygulaması. Programın amacından kısaca bahsetmek gerekirse; diyelim ki bir arkadışınızın bilgisayarla ilgili bir sorunu oldu, size danıştı ve siz de telefondan ne yapması gerektiğini anlatamıyorsunuz. İşte bu uygulama tam da böyle anlarda hızır gibi yetişiyor.

TeamViewer hemen hemen tüm popüler işletim sistemlerini destekliyor.

Öncelikle her iki cihazda (bilgisayar ve iPhone/iPad) da TeamViewer programı olması gerekiyor; Bunun için de öncelikle uzaktan yönetmek istediğimiz bilgisayara http://www.teamviewer.com adresinden ücretsiz versiyonunu indirtip kurduruyoruz, sonra da yöneteceğimiz cihaza (iPhone veya iPad) yazının sonundaki linkleri kullanarak uygulamayı yüklüyoruz.

Programın kullanımına gelince; Erişmek istediğiniz bilgisayarda kurulu olan TeamViewer programını açtığımızda karşınıza bir ID numarası ve şifre gelecek. Arkadaşınız size bu numarayı söyleyecek ve siz de telefonunuzdaki TeamViewer uygulamasına bu ID numarasını girdiğiniz zaman sizden şifre isteyecek. Arkadaşanızın bilgisayar ekranındaki şifreyi yine telefonunuza girdiğinizde, telefonunuzun ekranına bilgisayarın görüntüsü gelecek ve artık bilgisayarı uzaktan kontrol etmeye başlamış olacaksınız.

Kullanımı gayet basit ve en önemlisi Türkçe.! Ayrıca şunu da belirtmeliyim ki program internet üzerinden erişim sağlandığı için her iki cihazında internete bağlı olması gerekir. Wi-Fi veya Hücresel Veri Ağı (3G) farketmez, ikisi de olur. Güvenlik konusunda endişelenenler içiniz rahat olsun, siz ID numaranızı ve şifrenizi kimseye vermediğiniz sürece, telefonunuza veya bilgisayarınıza kimse erişemez.

Artı Yanları

 • Uygulama gayet iyi çalışıyor. Ben sorunsuz çalıştırdım.
 • iPad ile de kullanılabiliyor.
 • Türkçe arayüzü mevcut.

Eksi Yanları

 • App Store yorumlarında bile uygulamanın eksi bir yanını bulamadım :)

iPhone:


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

iPad:


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  6 Yorumlar

  1. Kullanimi benzer uygulanamalara gore belkide en kolayi olan Bu uygulamayi cok kullaniyorum ve uzaktan bilgisayar erisimi icin herkese tavsiye ediyorum.. Port acma derdi vs yok.. İsterseniz daha guvenli bir sifre ile sabit sifre olusturuyorsunuz ve bilgisayarinizi actiginiz anda teamviewer da acilir sekilde ayarliysa aninda iphonedan bilgisayara baglaniyorsunuz.. Edge ile baglantida bile akici calisiyor..uzaktayken evde baskasina bilgisayarimi actirip kalanini kendim hallettigim cok olmustur:) restart bile atabiliyorsunuz.. Bence deneyin..

  2. inceleme için teşekkürler. güzel bir uygulama. ben de indirip kullanacağım.

  3. Pro versiyonu da aynı boyutta ama fiyatı 100$. Artı olarak ne özelliği var? Onu merak ettim

  4. onu belirtmeyi unutmuşum üzgünüm free versiyonunda pc ile 5 dakika bağlantı sağlamanıza izin veriyor sadece pro’da ise bu tabiki sınırsız…

  5. Tesekkürler ama cok pahalı..ben LogMeİn kullanıyorum müthiş bir prg.üstelik 5 dk sınırı yok.sadece dosya alışverişi yapılamıyor..onunda çözümü çekeceğiniz dosyayı upload yapıp cepten linke tıklayarak indirmek:)

  6. peki bu program bilgisayar değilde başka ıpad i uzaktan kontrol edebiliyormu yada bunu yapa bileciğim bir program var mı

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>