iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Rat On A Scooter XL

Rat On A Scooter XL

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Rat On A Scooter XL, yayınladığı diğer popüler uygulamalar ile de tanınan Donut Games’e ait bir oyun. Oyunun ana kahramanı olan fareye daha evvel snowboard yaptıran geliştiriciler, zorlu görev anlayışlarından pek vazgeçmişe benzemiyor. Zira, kahramanımız bu sefer de küçük motorsikleti ile oldukça tehlikeli yerlerde dolaşıyor.

Game Center bağlantısına da sahip olan Rat On A Scooter XL’de dört farklı oyun modu bulunuyor. Bu modlardan ilki “Super Cheese XL” adını taşıyor. Bu modda kullanıcılar, normal peynir toplamanın yanısıra süper peynir adı verilen üçgen şeklindeki peynirleri toplayarak daha fazla puan kazanabiliyorlar. Bu mod için oyunun en temel modu tanımlamasını yapmak pek de yanlış olmayacaktır. Zira, tek amaç düşmeden mümkün olduğunca fazla peynir toplamak.

İkinci oyun modu ise ’’yakıt deposu’’ anlamına gelen “Fuel Depot” ismini taşıyor. Bu modda faremiz puan almak için peynir toplamak yerine, yakıt deposu ikonlarını topluyor. Bu ikonlar puan getirmenin yanı sıra, motorsikletin çalışması için gerekli yakıtı da sağlıyor. İkonların toplanaması durumunda motorsikletin yakıtı bitiyor ve yolculuk son buluyor.

Oyunun üçüncü modu ise “Skill Course” ismini taşıyor. Bu modda faremiz normal yolculuğuna devam ederken, bir çoğumuzun artık VLC Media Player ile de özdeşleştirdiği trafik hunilerine çarpmamak için özel bir çaba sarfediyor. Çarpılan her huni, puan hanesinden bir eksilmeye yol açıyor. Yeşil bayraklar ise farenin 5 puan kazanmasını sağlıyor. Tıpkı Fuel Depot isimli modda olduğu gibi, bu modda da peynir toplanmıyor.

Oyunun son modu ise “Power Rider” adını taşıyor. Bu modda peynir toplama görevi yeniden başlarken, bazı ekstralar da oyuna ekleniyor. Bu ekstralar arasında gökten peynir yağması, platformların uzaması ve kısalması, düşmeyi engelleyici lastik top, roketleme gibi ilginç ve renkli elemanlar mevcut. Artistik hamleler ve sürtünme ise

Game Center entegrasyonu sayesinde kullanıcılar oyunda elde ettikleri skorları arkadaşları ile karşılaştırma imkanına da sahip. Buna ek olarak yine Game Center bağlantısı ile gelen başarılar listesini tamamlayarak, oyun için ekstra motivasyon geliştirmek mümkün. Bir oyun olarak çok sıradışı seyler sunmasa da, Rat On A Scooter XL, hoş vakit geçirmek adına uygun bir seçim. Özellikle güzel detaylandırılmış ve sınıflandırılmış modları, oyun oynama isteğini arttırmakta.

Artı Yanları

 • Güzel sınıflandırılmış ve detaylandırılmış oyun modları
 • Oyuna yönelik motivasyon sağlayabilecek zengin başarılar listesi
 • Klasmanına göre yeterli grafikler

Eksi Yanları

 • Özellikle Skill Course modunda puan toplamanın ve ilerlemenin zorluğu.

Rat On A Scooter XL


Fiyat:1.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Rat On A Scooter XL
App Store oyları: (6 oy)
Desteklenen Diller: English
Çıkış Tarihi: 07.12.2009
Boyut: 8.33 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>