iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Private Photo

Private Photo

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Eğer sizin de meraklı gözlerden sakındığınız resimleriniz ve videolarınız var ise, Private Photo görevini fazlasıyla yapıyor. Üstelik benzerlerine göre çok daha göz dolduran ek özellikleriyle.

Şimdi size uygulamanın özelliklerini ve yeteneklerini detaylandıracağım. Uygulama benzerlerine kıyasla çok stabil ve sorunsuz çalışıyor. Örneğin şimdiye kadar hiçbir şekilde uygulamadan atma (crash) gibi olumsuzluklarla karşılaşmadım. Bütün bunların yanında bahsetmeden geçemeyeceğim benzersiz klasörleme yeteneği. Her bir klasöre ayrı ayrı şifre verebiliyor, sınırsız sayıda dosya oluşturabiliyor, ve yine her klasöre ayrı renkler atayabiliyoruz. Uygulama bu yönüyle kişiselleştirebilme açısından gerçekten beğeniyi sonuna kadar hakediyor.

Diğer yandan uygulamanın içine girmeden de isteğe uygun bir şifreleme bölümü var, bu da güvenliği daha da arttırıyor. Uygulama için yine uygulamanın bize sunduğu arka plan resimleri dahilinde istediğimizi seçebiliyoruz.

Ve son olarak uygulamayı uzun bir süredir kullanıyor olmama rağmen gözümden kaçmış olan bir özelliğine değinmek istiyorum. Uygulama şaşırtıcı bir şekilde yanlış şifre girildiği anda, o yanlış şifreyi giren kullanıcının ”GİZLİ” bir şekilde fotoğrafını çekiyor. Tabi bu özellik için telefonumuzun ön kamera özelliği bulunması lazım. Dolayısıyla iPhone 4 ve iPhone 4s kullanıcısı olmamız lazım. Örneğin telefonunuzu bir arkadaşınıza verdiniz ve sonra geri aldınız, siz uygulamaya girdiğinizde uygulamanın Settings (Ayarlar) bölümünde ”Break-in Reports” sekmesinde yanlış şifre girildiği anda telefon kimin elindeyse, onun resmini görüyor olacaksınız.

Son olarak uygulamanın “Uygulama İçi Alım” (In App Purchase) bölümünde Wi-Fi Paylaşım ve iCloud Backup (yedek) gibi özellikleri de mevcut. Lafı fazla uzatmadan Private Photo kesinlikle denenmeye değer bir uygulama. Uygulama bu satırları yazarken $1,99 luk fiyatından kısa bir süreliğine ücretsiz hale gelmiştir. Bence hemen edinilmesi gerek.

Artı Yanları

 • Uygulama çok stabil çalışıyor.
 • Fazlasıyla yeterli klasörleme yeteneği ve kişiselleştirilebiliyor olması.
 • Sadece numerik 4 haneli şifre ile kısıtlamıyor olması
 • Uygulamaya girmek isteyenlerin gizli fotoğrafını çekmesi

Eksi Yanları

 • Henüz Türkçe dil desteğini vermemesi


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Bir Yorum

  1. en son belirttiğin özellik çok iyi

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>