iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

DMD Panorama

DMD Panorama

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

DMD Panorama, adından da anlaşılacağı üzere bir panaromik fotoğraf çekici. Sırayla sizi yönlendirerek etrafınızda 360 derecelik tur atmanızı sağlar ve çektiği fotoğrafları tek bir dosyada toplayarak panoramik fotoğrafınızı hazırlar.

Diğer panorama uygulamaları arasından neden bunu seçtiğimi yazmam gerekirse;

 • Fotoğrafları birleştirirken kenarlarda kullandığı çizgileri yumuşatma sistemi gözü yormadan fotoğrafların birleşmesini sağlıyor. (360Panorama adlı uygulamayı bu yüzden kullanmıyorum. Çizgiler çok keskin olduğu için birleşme yerleri göze çok çarpıyor)
 • Fiyatı çok uygun.

DMD Panorama’da kullanabileceğiniz başka bir özellik ise çektiğiniz fotoğrafları uygulama üzerinden internete yükleyebilirsiniz. Bu yüklediğiniz resimleri uygulama içinden kontrol edebilirsiniz  Ayrıca ben uygulamaya değil paylaşmak istiyorum derseniz de Facebook, Twitter üzerinden paylaşabilir, sevdiklerinize e-mail atabilirsiniz. Son olarak belirtmeliyim ki DMD Panaroma, fotoğrafları isteğiniz üzerine Camera Roll (Fotoğraf Albümü) içine kayıt edebiliyor.

DMD Panorama özetle, muhteşem manzaraları tek bir fotoğrafta birleştirebileceğiniz mükemmel bir fotoğraf uygulaması.

Artı Yanları

 • Universal.
 • Fiyatı uygun.
 • Kullanışlı arayüz.
 • Reklam yok.
 • Uygulama içi alım derdi yok.

Eksi Yanları

Fotoğrafları çekerken sadece sağa veya sola dönebiliyoruz. Yukarı ve aşağı kombinasyonu çalışmıyor. Olsa daha iyi olurdu dediğim tek şey bu.

DMD Panorama


Fiyat:46.99 TRY

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
DMD Panorama
App Store oyları: (24 oy)
Desteklenen Diller: Spanish, English, French, German, Italian, JA, KO, , ZH, Spanish
Çıkış Tarihi: 08.06.2011
Boyut: 10.59 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  5 Yorumlar

  1. Bu iTunes Store a baglanamiyor hatasının bit çözümü yok mudur ?
   Bıktım artık
   Bi yardım edin app indirmiyorum
   Wirelessten indirirken hata veriyo 3g de başlatıp pause edip wirelessi acıyorum anca öyle iniyor ?

  2. Yazınıza istinaden uygulamayı yükledim. Muhteşem.

  3. Bu uygulama da bir sorun mu var ben neden resim çekemiyorum ya da start tuşuna tıklayamiyorum anlamadim gitti.

  4. Ucretsiz diyorsunuz ama degil 3.59 tl istiyor

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>