iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Camera+

Camera+

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Camera Plus, Apple Store’da ki çok sayıda fotoğraf uygulamasından birisi ancak yalnızca efekt odaklı olmayan ve fotoğraf üzerinde renk, ışık gibi çok sayıda ayrıntılı değişikliğe imkan tanıyan bir uygulama.

Uygulama doğrudan fotoğraf çekerken de bir takım ayarlar yapmaya imkan sağlıyor. Zamanlayıcı, dengeleme, zoom bunlardan bir kaçı. Bununla birlikte daha önceden çekilen fotoğrafları da düzenleme fırsatı sunuyor. Yaklaşık 27 farklı efekt seçeneğiyle fotoğraf üzerinde keyifli değişiklikler yapabiliyoruz. Ayrıca efektin ötesinde onu benzerlerinden ayıran en güzel tarafı, 16 farklı sahne moduna sahip olması. Bir de yiyecek, gece modu, gün batımı, portre, flash gibi bir çok ayarı mevcut fotoğrafa sonradan ekleme imkanı tanıması.

Böylece oldukça popüler olan instagram gibi uygulamalarda fotoğrafımızı paylaşmadan önce onu çok daha kusursuz bir hale getirebiliyoruz. Uygulamanın bir diğer özelliği de saat yönünde ve saat yönünün tersi olmak üzere fotoğrafı döndürme olanağı sağlaması, aynı zamanda doğrultuyu tam olarak döndürme seçeneği de var.

Bir fotoğraf uygulamasında olmazsa olmazlardan kesme ayarı da mevcut. İstediğimiz boyutlarda veya hazır şablonlar yardımıyla kesme işlemi yapabiliyoruz ve fotoğrafa basit ya da tarz olmak üzere 2 ayrı kategori de çerçeve ekleyebiliyoruz.

Son olarak tamamlanan projemizi Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda paylaşabiliyor ya da yalnızca kamera albümümüze kaydedebiliyouz. Uygulama şu an Apple Store’da 0.99$ üzerinden satılıyor ve bence fotoğraflarla uğraşmayı seven her iPhhone sahibinde olması gereken bir uygulama. Ben özellikle mevcut fotoğraflarıma sonradan flash ekleme başta olmak üzere, farklı sahne modlarını uygulamak için Camera Plus’ı severek kullanıyorum.

Artı Yanları

 • Çok sayıda efekt seçeneği sunması
 • Kullanımı kolay ve basit bir arayüze sahip olması
 • 16 farklı sahne modu ile fotoğraf iyileştirme imkanı

Eksi Yanları

 • Ücretsiz 27 efekt kullanımına imkan vermesi ve dahası için ücret istemesi
 • Güncellemelerin yetersiz oluşu

Camera+ Legacy


Fiyat:27.99 TRY


Camera+ Legacy
App Store oyları: (53 oy)
Desteklenen Diller: English, French, German, Italian, JA, KO, , ZH, Spanish, ZH
Çıkış Tarihi: 07.06.2010
Boyut: 107.02 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, Watch4-Watch4, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Bir Yorum

  1. Fotoraflar çekmeyi, çektiğim fotorafları dûzenlemeyi çok severim. Bir çok ôzelliğin bi uygulamada toplanması çok iyi. Böyle bir uygulamanın varlığından haberdar ettiniz beni teşekkürler, tebrikler, başarılar…

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>