iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Bump

Bump

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Telefonunuzdaki bir fotoğrafı veya rehberinizdeki herhangi birini yanınızdaki arkadaşınıza göndermek isterseniz, bu uygulamayı açarak göndermek istediğiniz resmi veya kişiyi seçtikten sonra iki telefonu tokuşturduğunuz zaman, diğer telefondaki bilgilerle sizin telefonunuzdaki bilgiler zıplayarak yer değiştiriyor. Konum bilgilerinizi kullanan bu uygulama anında fotoğraf alışverişi yapmak için çok ideal. Bu uygulama ile iPhone kullanmanın zevkini daha iyi özümsüyor insan.

Öncelikle her iki telefonda da Bump uygulamasının olması gerekiyor. Telefonunuzdaki bir fotoğrafı veya rehberinizdeki herhangi birini yanınızdaki arkadaşınıza göndermek isterseniz, bu uygulamayı açarak göndermek istediğiniz resmi veya kişiyi seçtikten sonra iki telefonu tokuşturduğunuz zaman diğer telefondaki bilgilerle sizin telefonunuzdaki bilgiler zıplayarak yer değiştiriyor.

Uygulamayı ilk açtığınızda sizden profil bilgilerinizi girmenizi isteyecektir. Bunun nedeni o sırada bir başka Bump kullanıcısı varsa etrafınızda, veri transferinde bir karışıklık olmaması için, ilk önce sizin oluşturduğunuz profil bilgileri karşı tarafa gidecektir. İki tarafta profilleri onayladıktan sonra veri aktarımı gerçekleşir. Siz iki telefonu tokuşturduğunuz anda Bump, telefonun hareketini algılayan algoritması ile sizin bilgilerinizi kendi bulut sunucusuna gönderiyor. Gönderilen bilgilerden lokasyonları tespit edilen cihazları, yine algoritması ile eşleştirerek veri paylaşımı yapmanızı sağlamış oluyor. Konum bilgilerinizi kullanan bu uygulama veri transfer ederken bluetooth kullanmıyor, wifi veya hücresel veri ağı üzerinden çalışıyor. Bu yüzden de wi-fi kullanmıyorken uygulamayı kullanmak isterseniz bu ayrıntı aklınızda bulunsun.

Bump, anında fotoğraf alışverişi yapmak için çok ideal. Bu uygulama ile iPhone kullanmanın zevkini daha iyi özümsüyor insan.

Artı Yanları

 • Bluetooth gibi diğer telefonla dosya alışverişi yapabiliyorsunuz. Görsel olarakta gayet tatmin edici.

Eksi Yanları

 • Uygulamada sadece fotoğraf ve rehberinizdeki kişi bilgilerini gönderebiliyorsunuz. Yani mp3 yollanamıyor.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  3 Yorumlar

  1. gayet güzel.

  2. Cok iyi sAol hande

  3. rica ederim ne demek :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>