iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Mutant Roadkill

Mutant Roadkill

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Mutant Roadkill oyunu, Temple Run benzeri sınırsız gidişe sahip fakat biraz daha farklı. Şöyle ki, oyunda bir araç kullanıyorsunuz ve bu aracı geliştirebiliyoruz (upgrade). Bu araç ile de  yolda gördüğümüz zombileri eziyoruz ve her zombi birer para ediyor. Oyun da ilerledikçezorlaşıyor. Eğer yoldaki engellere çarparsanız canınız gidiyor ve ölmüş oluyorsunuz.

Oyunu Temple Run gibi sensörle hareket ettiriyoruz. Peş peşe zombi ezince de combolar oluyor ve extra yıldız kazanıyoruz. Ekranın sağında yıldız barı var. Bu dolunca size rastgele bir özellik veriyor. Zombiler sonradan araca tutunuyor. Bunları yoldaki engellere sürterek arabadan düşürüyoruz.

Oyunun çoğu ücretsiz oyundaki gibi bir mağaza sistemi (Uygulama İçi alım) var ve arabanızı geliştirebiliyor, aracınıza ek güçler alabiliyorsunuz. Bu özellikleri de daha güçlü hale getirebiliyoruz.

Toparlamak gerekirse ücretsiz olmasıyla bence herkesin denemesi gereken eğlenceli bir oyun.

Artı Yanları

 • Gerçekten eğlenceli vakit geçirilebilinecek bir oyun.

Eksi Yanları

 • Bazı özellikler için uygulama içi alım şart

Mutant Roadkill


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Mutant Roadkill
App Store oyları: (148 oy)
Desteklenen Diller: English, JA, KO, ZH, ZH
Çıkış Tarihi: 18.07.2012
Boyut: 44.8 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone11-iPhone11, iPhone5c-iPhone5c, iPhone6-iPhone6, iPhone4-iPhone4, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPhoneSE-iPhoneSE, iPadAir4-iPadAir4, iPodTouchFourthGen-iPodTouchFourthGen, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPhone12-iPhone12, iPad612-iPad612, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPhoneX-iPhoneX, iPad856-iPad856, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadMini3-iPadMini3, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPhoneXR-iPhoneXR, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPad72-iPad72, iPad75-iPad75, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadAir3-iPadAir3, iPhone3GS-iPhone-3GS, iPhone5-iPhone5, iPhone7-iPhone7, iPadMini-iPadMini, iPad834-iPad834, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPad76-iPad76, iPadMini4-iPadMini4, iPadPro97-iPadPro97, iPad611-iPad611, iPad812-iPad812, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPodTouchThirdGen-iPodTouchThirdGen, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadAir2-iPadAir2, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPad74-iPad74, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPad878-iPad878, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPad3G-iPad3G, iPadPro-iPadPro, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPad71-iPad71, iPadMini5-iPadMini5, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPhone5s-iPhone5s, iPad73-iPad73, iPhone6s-iPhone6s, iPhone8-iPhone8, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPadAir-iPadAir, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadWifi-iPadWifi, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  2 Yorumlar

  1. 9.05 mile rekorum her gün muhakkak oynarım

  2. oyun çok güzel ama ıngilizce olduğu için görevlerden aanlamıyorum yaa

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>