iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Flow Free

Flow Free

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Flow Free zaman öldürmek için yapılmış mükemmel bir zeka oyunudur. Oyuna 5×5’lik paketten başlıyoruz. Buradaki amacımız renkleri birbirleriyle eşleştirirken, hem başka rengin yolunu kesmemek hemde bütün alanı doldurmak. Aslında çok kolay gözükse de bazen işler çok karışıyor ve reset atmaktan başka çaremiz kalmıyor :)

Oyunun oynanabilirliği çok güzel. Elinizi bir rengin üzerinden kareler üstünde dolaştırdıkça orası dolmuş sayılıyor. Buradan başka bir renk geçirirseniz bir önceki renk gidiyor ve ona başka bir yol bulmanız gerekiyor.

Oyundaki bölümlere baktığımızda:

Ana menüde iki oynama seçeneği var. Bunlardan ilki;

Free Play  (Bedava olarak oyna):  İçinde 4 farklı paket bulunan oynama seçeneği.
Regular Pack (Düzenli paket): Burada 5×5’ten 9×9’a kadar bölümler mevcut. Takdiriniz ki kutucuklar arttıkça oyunda zorlaşacaktır.
Bonus Pack (Fazladan paket): Bu paket oyunun ilk başlarında yoktu. Kullanıcıların isteği üzerine güncelleme ile gelmiş, yine içinde bölümler bulunan bonus paketidir.
8×8 Mania: 8×8’ten oluşan 150 bölümlük paket. Bu bölümün farkı ise bazen 9 adet renk verip işleri zora sokabiliyor.
Jumbo Pack (iPad): ”Büyük Paket” olarak çevirebileceğimiz bu paket iPad için tasarlanmış. Ancak iPhone üzerinden oynamanız münkün. Fakat 14×14 gibi bölümlerde ekranda 196 adet karenin olduğunu var sayarsak bu bölümler hiç kolay değil


Ana menüdeki ikinci seçenek ise;

Time Trial: Bu bölümde diğerlerin aksine zaman sınırı var. 30 saniye 1, 2, 4 dakika gibi seçenekleri seçip oyuna başlıyoruz. İlk renge dokunduğumuzdan itibaren süre başlyor. Sınırlı zamanda en fazla kaç tablo yaptıgımızı görebilir ve rekabete başlayabiliriz :)

Tabii her uygulamada olduğu gibi uygulama içi satın alım ile başka paketler de alabilir, keyfinize keyif katabilirsiniz.

Artı Yanları

 • Ücretsiz olması.
 • Universal.
 • Sürükleyici olması.
 • Çıkan sesler çok hoş :)

Eksi Yanları

 • Oyunda açık, eksik gibi bir şey göremedim.

Flow Free


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Flow Free
App Store oyları: (329 oy)
Desteklenen Diller: English, French, German, Italian, JA, KO, , Russian, ZH, Spanish, ZH
Çıkış Tarihi: 07.06.2012
Boyut: 34.4 MB
Desteklenen Cihazlar: iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPhoneXR-iPhoneXR, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPad834-iPad834, iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPadPro-iPadPro, iPad612-iPad612, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPhoneXS-iPhoneXS, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPhone8-iPhone8, iPhone12-iPhone12, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPhone5-iPhone5, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPad812-iPad812, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPhone11-iPhone11, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPad73-iPad73, iPad76-iPad76, iPadMini4G-iPadMini4G, iPad71-iPad71, iPad611-iPad611, iPadAir4-iPadAir4, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhoneX-iPhoneX, iPadMini-iPadMini, iPad72-iPad72, iPadAir-iPadAir, iPadMini5-iPadMini5, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPadAir3-iPadAir3, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPad23G-iPad23G, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPhone6-iPhone6, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone4S-iPhone4S, iPadMini4-iPadMini4, iPadAir2-iPadAir2, iPadMini3-iPadMini3, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPad74-iPad74, iPhone5c-iPhone5c, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPadPro97-iPadPro97, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhone7-iPhone7, iPad878-iPad878, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPad75-iPad75, iPhone6s-iPhone6s, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPad856-iPad856, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPhone5s-iPhone5s, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Bir Yorum

  1. uygulamayı incelemenizi okuduktan sonra indirdim ve gayet hoşuma gitti. kafa dağıtmak için ideal gözüküyor. daha sadece easy packageı oynadım ama belli ki ilerledikçe zorlaşacak. ayrıca sesleri de gayet rahatlatıcı. eksi kısmına bence bölüm geçtikçe çıkan reklamları yazabilirdiniz ama o da çok büyük sıkıntı değil, bir yerden para kazanmaları lazım sonuçta :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>