iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Snapseed

Snapseed

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Snapseed, Nik Software, Inc. tarafindan üretilmiş hem pratik, hem de cok detaylı bir Photoshop uygulaması. Uygulamada manual olarak işlem yapabildiğiniz gibi otomatik olarak da düzeltme yapabiliyorsunuz. Ve bana kalırsa bu uygulamanın en güzel yanı, fotoğrafta bölgesel olarak çalışmaya imkan vermesi.

Yani bölgsel çalışmadan kastım, bütün bir fotoğrafin yalnızca istediğiniz noktalarına farklı parlaklık, kontrast ve renk ayarı verebiliyorsunuz. Bunun haricinde uygulamanın bir diğer güzel özelliği ise, Instagram’da da gördüğümüz odaklanma, yani bir noktanın netleştirilip, geriye kalan kısımların daha buğulu bir görünüm almasını sağlarken yalnızca tam daire ve çubuk şeklinde yapabilirken, Snapseed’le ise daha farklı şekillerde bulanıklaştırma sözkonusu.

Özellikle yarı otomatik efektlerde ”Drama” efekti, fotoğraflarınızı bambaşka bir hale getiriyor. Çalışmalarınızı istediginiz yerinde kaydedip, sonra istediğiniz yerinden devam edebiliyorsunuz. Uygulamanin bir diğer güzel özelligi ise menüler ve menüler arası geçişler.

Uygulamanin bedeli de 4.99$. Biliyorum ki ücretli uygulamalara Türkiye’de çok talep olmuyor ve dürüst olmak gerekirse ben de ücretsiz iken indirmiştim. Ancak kullandıkça anlıyorum ki, bu uygulamayı başka bir arkadaşım kullanırken görseydim ve uygulama bende olmasaydı, inanın bana düşünmeden 5 doları gözden çıkartırdım.

Özellikle bu aralar Instagram’i kullanan arkadaşlar Snapseed’te düzelttikleri resimleri Instagram’a yalnızca paylaşmak icin koyup, üzerinde Instagram’dan hiç bir değişiklik yapma ihtiyacı duymayacaksınız ve diğer resimlerden çok daha canlı, farklı resimler ekleyip beğeni toplayabilecekseniz.

Artı Yanları

 • Bölgesel olarak işlem yapılabilmesi
 • Hem otomatik hem manuel olarak kullanılabilmesi
 • Bir çok efekt ve bu efektlerin alt basamakları olması
 • Menüler ve menüler arası geçis kolaylığı

Eksi Yanları

 • Keske yeniden ücretsiz olabilse, 4.99$’lık fiyat çoğu kişiye yüksek gelebilir.

Snapseed


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Snapseed
App Store oyları: (3248 oy)
Desteklenen Diller: Spanish, English, , CS, Danish, Dutch, English, , French, German, EL, HE, HI, Hungarian, , Italian, JA, KO, MS, NB, Polish, , , Russian, ZH, , Spanish, , , ZH, Turkish, UK, VI
Çıkış Tarihi: 07.06.2011
Boyut: 91.38 MB
Desteklenen Cihazlar: iPhone5-iPhone5, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  2 Yorumlar

  1. Bedavayken indirmiştim galiba çok şanslıymışım :D

  2. jail break ile ücretinin ne olduğunun hiçbir önemi yok…
   benim iphoneda birkaç bin dolarlık uygulama yüklü.. Jailbreak en iyi kullanım..

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>