iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Score Classic Goals

Score Classic Goals

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Score Classic Goals, aslında basit bir futbol oyunu. Amacımız 1980′li yıllar ile 2010′lu yıllar arasında atılan uluslar arası maçlardaki en iyi gollere yeniden hayat vermek. Bunu nasıl mı yapıyoruz? Aslında çok basit bir oynanış sistemi var ve bu oynanış sistemi sayesinde kontroller çok kolaylaşıyor.

Oyunda 4 farklı yıl var (2010’s, 2000’s, 1990’s, 1980’s) ve her yılın içinde 60 bölüm var. Bunlar “Amateur”, “Professional” ve “Bonus”. Amateur ve Professional’da farklı gol pozisyonu varken Bonus’da aynı gollerin kaleye vuruşlarını göstermiyor ve bizden atmamızı istiyor. Aslında güzel düşünülmüş. Fakat bu, golü aynı şekilde atmazsanız kalecinin tuttuğunu görene kadar.

Kontrol sistemi de oldukça basit. Parmağınızı toptan başlayıp hedefe doğru sürüklüyorsunuz.

Birde oyunda yıldız sistemi var. Bunun bir şey değiştirmediğini belirtmeliyim. Yani her bölümden 1 yıldız kazansanız da diğer bölüm açılıyor. Bu yıldızları da pas ve gollerin ne kadar gerçeğine benzer olduğuna göre veriyor. Bunları da “ok”, “good”, “excellent” olarak değerlendiriyor. Bunların amacı yıldız olsa da profesyonele geçtikten sonra gol atmamızda ki rahatlığı da fark ettiriyor.

Eğer toparlamak gerekirse, farklı oynanış tarzı ve iki adet (bonusla birlikte 3 ama farklı olarak 2) Türkiye’nin attığı golü görmek beni bayağı gururlandırdı. Oyunun sizi çok özgür bırakmadığını söylemeliyim ama bu bir canlandırma olduğu için bence böyle olması gerekli. 160 farklı ve 80 bonus ile kendini sevdiren ve bıktırmayan oyun olduğunu söylemeliyim. Ayrıca fiyatını da hak ediyor. Fakat bir de ücretsiz bir deneme sürümü sunsaydı en azından para vermekte düşünceli olanlara yardımcı olurdu. Neyse ben fiyatına rağmen buna değer diyor ve bu tarzı sevenler için gerçekten tavsiye ediyorum.

Artı Yanları

 • Eski yıllarda atılmış golleri çok iyi bir şekilde yaşatıyor.

Eksi Yanları

 • Eskiden atılmış gölün dışında gol atmaya çalışırsak kaleci her türlü tutuyor ve özellikle bonus bölümlerinde insanı sinir ediyor.

 


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Bir Yorum

  1. Merhabalar,
   Bu uygulamanın tanıtımını bende yapmıştım ancak siz benden daha önce davranmışsınız :) Bu uygulamayı bir arkadaşımın önerisi üzerine indirmiştim.Tam anlamıyla bitirene kadar başından kalmamıştım.Gerçekten futbola meraklı olan herkesin denemesi gereken bir oyun.
   Teşekkürler

  Trackbacks/Pingbacks

  1. First Touch Soccer 2014 | İncelemeleriniz (Beta) - [...] kişinin severek oynadığı Dream Leauge Soccer ve Score World Goals‘un geliştiricisi First Touch Games, yeni ve güzel bir oyuna ...

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>