iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Modern Combat 3: Fallen Nation

Modern Combat 3: Fallen Nation

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Oyunu ilk açtığınızda çarpıcı grafikleri dikkati çekiyor. O kadar iyi ki, bana Call Of Duty oynuyormuş hissi verdi. Silah çeşitliliği, askerler, harita her şey grafik olarak muhteşem. Gameloft kalitesi burada ortaya çıkıyor.

Oyuna alışmak için bence Easy (Kolay) modda Campaign’i bitirmek gerekiyor. Oyuna başladığınızda tuşları farkediyorsunuz. Önceleri ben hızlı koşmayı kullanamıyordum, seri olarak zoom açıp adamı vuramıyordum ki böyle yapınca “aim assist” den dolayı “crosshair” direkt düşmanın üzerine gidiyordu ve gyroscopic aiming olayı bana çok zor gelmişti. Ama bir süre oynadıktan sonra ve ayarlardan incelediğim kadarıyla kontrollerin yerini değiştirerek çok daha iyi bir oynanabilirlik yakaladım.

Kontrollere alıştıktan sonra ise önümüzde oyunun en güzel kısmı olan multipayer özelliğine geçiyoruz. Burada neden önce kontrollere alışmanız gerektiğini anlayacaksınız çünkü gerçekten çok profosyonel insanlar var. Bu arada multiplayer özelliği 3G internet bağlantısını desteklemiyor :( ve Wi-Fi istiyor.

Oyunu oynadıkça rütbe alıyorsunuz, para kazandıkça da yeni silahlar alabiliyorsunuz. İsterseniz uygulama içi alım ile gerçek para verip oyun parası alabiliyorsunuz. 6.99 dolar fiyatı olan bu oyun parasının hakkını gerçekten fazlasıyla veriyor. 6.99 çok derseniz indirimleri takip edersiniz, bazı dönemleri fiyatı 0.99$’a kadar düşüyor.

Artı Yanları

 • Görüntü kalitesi bir mobil uygulamaya göre mükemmel denilebilir.
 • Sesler, senaryo muhteşem ve oyun akıcı.
 • Online oynama gibi bir özelliği var ki bu da müthiş.

Eksi Yanları

 • 6.99$ olan fiyatı biraz pahalı gelebilir fakat sonuna kadar hak ediyor.
 • Kontroller çok olduğu için başta zor gelebilir ama alışınca sorun yok.
 • Online oynamak için Wi-Fi gerekiyor. Bu da biraz can sıkıyor.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>