iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Head Soccer

Head Soccer

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Head Soccer, benim sonralardan keşfettiğim bir fulbol oyunu. Tek kişilik 2 farklı takım var. Amacımız çok basit, karşı kaleye gol atmak :) Oyun 2 boyutlu ancak oyun içinde bu o kadar da kötü gözükmüyor. Oyunda sol ekranda sol ve sağ ok işaretlerimiz var. Bunlarşa rakibe ya da topa yaklaşarak vuruş yapabiliyoruz.

Sağ ekranda ise “Jump” (Zıplama), “Kick” (Vuruş) ve “Power” (Güç) simgelerimiz var. Zıplayıp vurabilirsiniz ya da yerden vurabilirsiniz burası size kalmış. “Power” ise yukarda doluyor ve kendiliğinden görünüyor. Bu vuruş %80 gol oluyor, tabii dışarı kaçma olasılığı da var. Oyunu bana göre diğer uygulamalardan ayıran en güzel yanı bluetooth üzerinden multiplayer oynanabilmesi. Yani başka bir iPhone ile kapışabilirsiniz. Bu gerçekten çok zevkli oluyor.

Oyunun bölümlerini sıralamak gerekirse:

Arcade : Direkt oyuna başlarsınız.A ntrenman olarak düşünebiliriz.
Tournament : Turnuva modu. Bütün rakiplerinizi yenip birinci olmak amacınız.
Survial : Bu bölümde gol attıkca rakip zorlaşır, stage artar.
Multiplayer : Game Center veya Bluetooth üzerinden çoklu oynama modudur.

Unutmadan futbolcumuzu değiştirebiliyoruz ama tabi ki oyun parasıyla. Bunun için de para yatırmak gerekmiyor. Oyunu Facebook üzerinden beğenirseniz 3.000 puan veriyor size.

Artı Yanları

 • Çoklu oyun seçeğeni olması.
 • Sade kullanışlı arayüz.
 • Universal.

Eksi Yanları

 • Bazen rakip çok zor oluyor. Her vurduğu gol girebiliyor. Bu da insanın canını sıkıyor.

Head Soccer


Fiyat:ÜCRETSİZ

Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Head Soccer
App Store oyları: (2337 oy)
Desteklenen Diller: Dutch, English, French, German, , Italian, JA, KO, Polish, ZH, Spanish, Turkish
Çıkış Tarihi: 04.02.2012
Boyut: 175.21 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  3 Yorumlar

  1. uygulamayı ben de eskiden oynamıştım ve gerçekten çok güzel. Fakat eksi olarak yazdığın bence bir artı :) bunu belirtmek istedim.

  2. Aslında hırs yaptırıyor insana ama genelde benim zararıma olduğu için eksi olarak eklemiştim :P

  3. Oyuna Leauge(Lig) modu da eklendi bilginize.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>