iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Hay Day

Hay Day

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Hay Day, bir çiftlik oyunudur ve süreklilik gerektiren bir uygulama olup, ileri derecede bağimlılık yapabilir. Baştan uyarayım istedim :)

Uygulama ucretsiz olarak hizmet vermektedir. Bildiğimiz çiftlik oyunları gibi olup oyunda ilerleme hızı hayli yüksektir. Oyunda görevlerimizi yerine getirdikçe seviye atlıyoruz. Her seviye atlamada bize yeni özellikler açılıyor ve ürettiğimiz ürünleri satarak ek gelir elde edebiliyoruz.

Oyun ilerledikçe heyecanı artıyor ve tam bir bağımlılık yaratıyor. Besleyebildigimiz hayvanlar sırasıyla tavuk, inek, domuz ve koyun. Seviye atladıkça bunlar açılıyor ve zorluklardan bir tanesi hayvanları beslemek, Çünkü hayvanlardan ürün (yumurta, pastırma, süt ve yün) aldığımız zaman onları beslememiz gerekiyor. Fakat sadece bir yem yapma makinemiz mevcut olduğundan bazen yetiştiremeyebiliyoruz.

Onun dışında sürekli ummadığımız şeylerle karşılaşıyoruz ve bu da oyundan sıkılmamamız için yeterli oluyor. Arada müşteriler gelip ürün istiyor ve fiyat veriyorlar, ona göre de satış yapabiliyoruz. Bu tür oyunlara ilgisi olan herkes, mutlaka Hay Day’i indirip oynamalı . Bu oyunu oynayanlari Facebook’tan da bulabilirsiniz ve çiftliginizde onların satışa sundugu ürünlerden ihtiyaciniz olanı alıp katkıda bulunabilirsiniz.

Artı Yanları

 • Uyarılar ile ürünler hazır olduğunda haber veriyor.

Eksi Yanları

 • Para biriktermek zor ve işleri hızlandırmak için uygulama içi alımla elmas almak gerekiyor.

Hay Day


Fiyat:ÜCRETSİZ
Candy Crush iPad
Bu uygulama hem iPhone, hem de iPad için tasarlanmıştır.
Hay Day
App Store oyları: (46601 oy)
Desteklenen Diller: Spanish, Danish, Dutch, English, , French, German, , Italian, JA, KO, MS, NB, , Russian, ZH, Spanish, , , ZH, Turkish, VI
Çıkış Tarihi: 21.06.2012
Boyut: 207.71 MB
Desteklenen Cihazlar: iPad2Wifi-iPad2Wifi, iPad23G-iPad23G, iPhone4S-iPhone4S, iPadThirdGen-iPadThirdGen, iPadThirdGen4G-iPadThirdGen4G, iPhone5-iPhone5, iPodTouchFifthGen-iPodTouchFifthGen, iPadFourthGen-iPadFourthGen, iPadFourthGen4G-iPadFourthGen4G, iPadMini-iPadMini, iPadMini4G-iPadMini4G, iPhone5c-iPhone5c, iPhone5s-iPhone5s, iPadAir-iPadAir, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadAir2-iPadAir2, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPadMini3-iPadMini3, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone6s-iPhone6s, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPadMini4-iPadMini4, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPadPro-iPadPro, iPadProCellular-iPadProCellular, iPadPro97-iPadPro97, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPhone7-iPhone7, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPad611-iPad611, iPad612-iPad612, iPad71-iPad71, iPad72-iPad72, iPad73-iPad73, iPad74-iPad74, iPhone8-iPhone8, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhoneX-iPhoneX, iPad75-iPad75, iPad76-iPad76, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPhoneXR-iPhoneXR, iPad812-iPad812, iPad834-iPad834, iPad856-iPad856, iPad878-iPad878, iPadMini5-iPadMini5, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPadAir3-iPadAir3, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPhone11-iPhone11, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone12-iPhone12, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadAir4-iPadAir4, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  12 Yorumlar

  1. Sürekli baglanti hatası yada bakim yapmaktayiz diye kesilen sinir edici durum!!!!!

   • Aynen

    • oyunu yeniden nasılbaşa alabiliriz yeni bir çiftlik kırmak için?

     • kendine başka bir ad ver

      • haklıııııııı başka bir ad belirleee

  2. slm ben hay day oyununda başkaları ıle sohbet var mı onu öğrenmek istiyorum lütfen acıl ccvp verır mısınız

   • bende bilemedim

  3. Hay day oyununu açamıyorum sürekli sistem hatası veriyor silip 1 kaç kere yeniden yükledim ne yapabilirim

   • Bendede ayni sorun var sizinki duzeldimi aynen dewam mi

  4. hay day oyunu bilgisayar dan bulamiyorum sadece resimleri cikiyor nasil bulabilirim oyunu lutven yardimci olun

  5. İphone 3 de hata veriyor giremiyorum oyuna?

  6. Pastirma üretimi nasil olur

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>