iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Dream Track Nation

Dream Track Nation

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Dream Track Nation, bir tür yarış oyunu ve  oyundaki amaç ikiye ayrılıyor aslında; Amaçlarımızdan biri toplayabildiğimiz kadar yıldız toplamak ve diğeri de en kısa sürede bitiş noktasına ulaşmak. İki oyun modunda da aynı haritaları oynuyor ve tek başımıza yarışıyoruz. Fakat daha fazla kişi yarışmak istiyorsak son güncelleme ile gelen çoklu oyuncu (multiplayer) moduylada yarışabilirsiniz.

Yarıştığımız araçlar genelde arabalar oluyor ama az da olsa motorbisikletler de mevcut. Yarışabileceğimiz araç sayısı ise oldukça fazla. Fakat bu araçların birbirine üstünlüğü yok sadece tasarım farklılığı var.

Texas, Alaska, New York, Moon adında 4 yer var, her bir yer içerisinde ise 20 tane oynayabileceğimiz bölüm mevcut. Her yerin kedine has özellikleri var, mesela Alaska’da yarışırken birden karşını geyikler çıkabilir veya arka fonda karlı ağaçlar görebilirsiniz :)

Bölüm oluşturma kısmıyla kendi bölümlerimizi de yapabiliriz. Oyunda gerektiği yerde fren yapmanız,gaza basmanız hatta zorlu kısımları geçebilmeniz için geri bile gitmeniz gerekebilir. Ama ben yinede size oynamadan önce yer seçimi menüsünde olan “How To Play” kısmından oyunun nasıl oynanılacağını öğrenmenizi öneriyorum :)

Son olarak Dream Track Nation’u kısaca özetlemek gerekirse oldukça basit grafiklere sahip olan ama bir o kadarda eğlenceli bir oyun. Oyun ücretli fakat uçuk bir fiyata sahip değil. Zaten arada ücretsiz oluyor, iTurkey biz uygulamasındaki “Fırsatlar” bölümünü  takip ederseniz ücretsiz olduğu bir zamanda ücretsiz indirebilirsiniz.

Artı Yanları

 • Basit ve kullanışlı tasarım.
 • Yeterince fazla bölüme sahip olması.
 • Çoklu oyuncu (multiplayer) desteği.
 • Universal olması.

Eksi Yanları

 • Türkçe dil desteğine sahip olmaması.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>