iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Wizard Hex

Wizard Hex

Yazar
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

Strateji oyunları herkese hitap etmeyen oyunlardır. Kafa yormak, strateji üretmek ve oyuna zaman ayırmanız gerekir. Strateji oyunları severlerin muhakkak denemesi gereken dünyada sadece 376 kişinin cihazında bulunan (Daha fazla kullanıcıyı hakediyor bu oyun!) App Store’un tozlu raflarından Wizard Hex’i tanıtacağım size.

Oyun bir board game, board’umuz altıgen ve altı köşesinde yer alan elementler var. Oyunun amacı kendi elementinizle birlikte sağ ve sol yanınızdaki komşu müttefik elementlerinizi de kullanarak ya tüm rakip elementleri yok etmek yada board’da daha fazla alana sahip olmak. Komşu elementlerinizi yiyemiyorsunuz, sadece düşman elementleri yiyebiliyorsunuz ve yediğiniz elementle birlikte sizin elementiniz de yok oluyor.

Eğer elementiniz yok olmasın isterseniz, aynı elementin üzerine tekrar bir element daha koyarak ilk önce gümüşe, toplamda aynı üç elementi üst üstte koyarak da altın elemente dönüştürebilirsiniz. Gümüş element rakibi yediği zaman yok olmuyor ama rakip altın element tarafından yenilebiliyor. Altın element rakip tarafından hiç bir şekilde yenilemiyor. Rakiplerinizi ortak komşularınızı kullanarak bloklayın yada komşularınızı yem olarak kullanın ve rakiplerinizi yok edin. Taktiğinizi siz belirleyeceksiniz şüphesiz ama böyle kaliteli grafiklere sahip, eli yüzü düzgün bir strateji oyununu tozlu raflardan kurtarın :) Kullanıcı sayısı artsınki rahat rahat multiplayer oynayalım. :)

Artı Yanları

 • Kaliteli grafikler
 • 6 kişiye kadar online multiplayer oynanabilme

Eksi Yanları

 • Multiplayer modda oyuncu sayısı az olduğu için oynayabilme çok zor.
 • Yenileceğini anlayan rakip oyundan çıkınca puan alamıyorsunuz.
 • Oyun universal olduğu için fiyatı ortalamanın üstünde.


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>