iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

Tubeacco for YouTube

Tubeacco for YouTube

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

iOS tabanlı cihazlardaki standart Youtube uygulamasının yerini alabilecek tek uygulama diyebilirim. En büyük artısı hepimizin bildigi Facebook’ta paylaşma sorununu çözmesi. Bu konuda bildigim tek çözüm bu uygulama.


Tubeacco for YouTube,  varsayılan Youtube uygulamasına göre çok daha stabil ve Facebook paylaşımının olmasi da en büyük artısı. (Tabii uygulamaya Facebook’ta izin vermeli ve beğenmelisiniz.) Bunun yanında görselliği, son aramaların kolay bir şekilde uygulamanın acılış sayfasında belirmesi, kolay yorum yazabilme, beğenme ve hızlı abonelik (subscribe) gibi ozellikleri uygulamayı daha cazip hale getiriyor.

Bütün bunların yanında, uygulamada hiçbir şekilde programdan atma/crash gibi problemleri görmediğimi de belirtmek isterim. Aynı zamanda uygulamada, standart Youtube uygulamasına göre daha büyük bir ön izleme resmi çıkıyor. Bence bu kadarı bile uygulamayı edinmek icin fazlasıyla yeterli diye düşünüyorum.

Artı Yanları

 • Facebook paylaşımı
 • Görselliği ve stabil çalısması
 • Subscribe, Like, Comment ve Add to Pin özelliklerine tek tuşla erişim

Eksi Yanları

 • Arayüzünün Türkçe olmaması


Fiyat:


App Store oyları: ( oy)
Desteklenen Diller:
Çıkış Tarihi: ..
Boyut: 0 MB
Desteklenen Cihazlar:

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  8 Yorumlar

  1. İOS 6 ‘dan sonraki sürümlerde bu gibi sorunlar giderilmiş oldu.

  2. çok beğendim. sevgili arkadaşım çok güzl bir değerlendirme olmuş.ellerine sağlık. değerlendirmelerini sabırsızlıkla bekleyeceğim..

  3. İos’un youtube uygulamasındansa safari’den girmeyi tercih ediyorum. Bakalım bu uygulama alışkanlığımı değiştirebilecek mi? Güzel ve faydalı bir inceleme olmuş.

  4. Bende hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ama asıl teşekkürü hak eden bize bu fırsatı veren Sn Mustafa Tan’dır. Diğer incelemelerde görüşmek dileğiyle.

  5. Lıymetli Onur Durdu, tubeacco uygulamasında facebook paylaşımında zorluk çekiyorum . 0537 697 83 88 telefonum. Görüşebilirmiyiz?

   • Bilge bey öncelikle iyi akşamlar. Ben size mesajı attığınız ağustos ayında geri dönmüştüm ancak sizden cevap gelmemişti. Her neyse, gelelim sorunumuza, öncelikle ios cihazımıza uygulamamızı aşağıdaki app store linki üzerinden indiriyoruz. Daha sonrasında facebook entegrasyonu yapmamız lazım. Bunun için uygulamaya facebook üzerinden izin vermemiz şart tabiki. Bunun için uygulamayı açıp herhangi bir video üzerine gelip, play tuşuna basmadan, “sol üst köşede bulunan” ikona tıklayıp, Sırasıyla
    => share video => facebook => paylaş
    butonlarına tıkladığımızda uygulama sayesinde facebook sayfamızda dilediğimiz videoyu paylaşabiliyoruz.

  6. ios 6 beta 4 ile youtube kaldırıldı bu uygulama onun yerini aldı benim telefonumda

  7. Uygulama Apple tarafından iOS 6′nın piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra App Store’dan kaldırılmıştır. Herkesin bilgisine.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>