iPhone ve iPad App Store iOS uygulama incelemeleri

RunKeeper

RunKeeper

Yazar
Yorumcular
 • Uygulamanın Tasarımı
 • Uygulamanın Özellikleri
 • Uygulamanın Fiyatı

RunKeeper, koşu, yürüyüş, bisiklet, yüzme, kürek, kayak vb. branşlarda yaptığınız çalışmaları/antremanları, GPS aracılığı ile ölçen (veya manuel kaydetmenizi sağlayan) antreman sonuçlarını hız, mesafe, tempo, yakılan kalori bazında, grafiksel olarak ve isterseniz harita üzerinde de gösteren, tüm antreman ve gelişim sürecinizi takip edebileceğiniz ve sosyal ağlar üzerinden paylaşabileceğiniz bir uygulama.

iPhone 3GS, 4 ve 4S ile kullanılabiliyor. Mesafe ölçümlerinde GPS kullandığı için iPod Touch’larda çalışmıyor olabilir.

Artı Yanları

Uygulamanın en büyük artısı ”coaching” hizmeti vermesi. RunKeeper.com sitesinden satın aldığınız programlar (fitness classes) telefonunuza otomatik yükleniyor. Yapmak istediğiniz antremanı seçtiğinizde sanal bir antrenör size yapmanız gerekenleri antreman esnasında sesli olarak bildiriyor (antreman programını yazılı olarak da görüyorsunuz). Ben, amatör bir koşucu olarak, satın aldığım 16 haftalık bir programı uyguluyorum ve çok menunum.

Eksi Yanları

Spor yaparken telefon taşımaktan rahatsız oluyorsanız GPS li bir saat tercih edebilirsiniz.

Runkeeper- GPS Running Tracker


Fiyat:ÜCRETSİZ


Runkeeper- GPS Running Tracker
App Store oyları: (1138 oy)
Desteklenen Diller: ZH, Dutch, English, French, German, Italian, JA, KO, , Russian, Spanish,
Çıkış Tarihi: 14.01.2009
Boyut: 156.62 MB
Desteklenen Cihazlar: iPadAir3-iPadAir3, iPad834-iPad834, iPhone11-iPhone11, iPadAir4Cellular-iPadAir4Cellular, iPhoneXSMax-iPhoneXSMax, iPadAirCellular-iPadAirCellular, iPhone12ProMax-iPhone12ProMax, iPadMini4-iPadMini4, iPhone5s-iPhone5s, iPad76-iPad76, iPhone11Pro-iPhone11Pro, iPadMiniRetinaCellular-iPadMiniRetinaCellular, iPadAir3Cellular-iPadAir3Cellular, iPhoneSESecondGen-iPhoneSESecondGen, iPadAir2Cellular-iPadAir2Cellular, iPodTouchSixthGen-iPodTouchSixthGen, iPhone7-iPhone7, iPhone8Plus-iPhone8Plus, iPhone11ProMax-iPhone11ProMax, iPhone12-iPhone12, iPad612-iPad612, iPadPro-iPadPro, iPadMiniRetina-iPadMiniRetina, iPadAir2-iPadAir2, iPadProFourthGen-iPadProFourthGen, iPadProFourthGenCellular-iPadProFourthGenCellular, iPadEighthGen-iPadEighthGen, iPadEighthGenCellular-iPadEighthGenCellular, iPhoneSE-iPhoneSE, iPodTouchSeventhGen-iPodTouchSeventhGen, iPadProSecondGenCellular-iPadProSecondGenCellular, iPad75-iPad75, iPadMini5-iPadMini5, iPad72-iPad72, iPadSeventhGen-iPadSeventhGen, iPadMini3Cellular-iPadMini3Cellular, iPadAir-iPadAir, iPad71-iPad71, iPadMini3-iPadMini3, iPadAir4-iPadAir4, iPhoneX-iPhoneX, iPadPro97-iPadPro97, iPhone8-iPhone8, iPadProSecondGen-iPadProSecondGen, iPhone6s-iPhone6s, iPadPro97Cellular-iPadPro97Cellular, iPhone6-iPhone6, iPhone6Plus-iPhone6Plus, iPadMini4Cellular-iPadMini4Cellular, iPad611-iPad611, iPhone12Mini-iPhone12Mini, iPhone6sPlus-iPhone6sPlus, iPad812-iPad812, iPad856-iPad856, iPad74-iPad74, iPhone12Pro-iPhone12Pro, iPad878-iPad878, iPhone7Plus-iPhone7Plus, iPadProCellular-iPadProCellular, Watch4-Watch4, iPhoneXS-iPhoneXS, iPhoneXR-iPhoneXR, iPadSeventhGenCellular-iPadSeventhGenCellular, iPadMini5Cellular-iPadMini5Cellular, iPad73-iPad73

GD Star Rating
loading...

------------------------------------
Her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden yukarıdaki yazıdaki hiç bir metin ve fotoğraf başka sitelerde veya yayın organlarında kullanılamaz.

Ayrıca yukarıdaki yazıda geçen uygulama ilgili sorularınızı ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanında paylaşabilirsiniz. Fakat konu dışı sorularınız için lütfen http://sorucevap.iphoneturkey.com adresini kullanın. Bu sayede sorunuzun cevaplanma olasılığı artar.

Bir de eğer uygulama incelemeleri yazmaya meraklı iseniz, o zaman aşağıdaki linki kullanarak yukarıdaki yazıda olduğu gibi bir inceleme hazırlayıp yollayabilirsiniz: http://www.iphoneturkey.com/inceleme-gonder
------------------------------------

Lütfen paylaşın :)

  3 Yorumlar

  1. Üstat eline saglık. Güzel bur inceleme olmuş

  2. Hocam çok teşekkür ederim. Böyle bir program arıyordum. Gerçekten çok iyi. Yürüyüşlerimi kayıt altına alıyorum. Birde 1 aylık hedef koymuş program içinden. Çok iyi motive ediyor insanı kesinlikle tavsiye ederim. Sesli uyarı sistemini kapattım biraz fazla şarj gidiyor. Onun dışında bir sorun yok. Çok güzel.

  3. Arkadaşım,
   Proğram biraz biliyorum ama koşu bandı seçeneğini bulamadım. Halbuki Nike uygulamasında bu var. RunKeeperi tercih etmek istiyorum çünkü bisiklette var içinde ama dedim ya koşu bandı uygulaması yok.

  Yorum Yaz

  Your email address will not be published.

  Uygulamayı Değerlendirin

  You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>